Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Franc Aleksejevič Rubo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Franc Aleksejevič Rubo: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Franc Aleksejevič Rubo, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 12% všech prohlídek. V pořadí následují Cossacks a Two Cossack Men. Profil umělce byl otevřen 500krát a záznamy děl 2 100krát, celkem 2 600krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 2 000. Čtenáři vybírají Ztlumené (Nasycení barev) v 56% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 36%.
Franc Aleksejevič Rubo: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Franc Aleksejevič Rubo a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 návštěv · 12,0%
-
2
Cossacks
200 návštěv · 8,0%
-
3
Two Cossack Men
200 návštěv · 8,0%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
200 návštěv · 8,0%
-
5
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 návštěv · 4,0%
-
6
Boat On The Shore
100 návštěv · 4,0%
-
7
Falconer
100 návštěv · 4,0%
-
8
Circassians Crossing A River At Sunset
100 návštěv · 4,0%
-
9
Cossacks In A Mountain River
100 návštěv · 4,0%
-
10
Cosaque Sur Un Cheval Blanc
100 návštěv · 4,0%
Kdy byla konzultována záznam o Franc Aleksejevič Rubo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 300 | 1 700 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Franc Aleksejevič Rubo vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Franc Aleksejevič Rubo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,0% | 12,0% |
| Střední jas | 54,0% | 44,0% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 44,0% |
| Luminózní | 6,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 56,0% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 16,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 28,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 54,8% | 60,9% |
| Zemité tóny | 35,7% | 34,8% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,4% | 4,3% |
| Monochromní | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 40,0% |
| Vyvážená | 46,0% | 44,0% |
| Živobylé | 24,0% | 16,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 8,0% |
| Jemný | 18,0% | 24,0% |
| Vyvážený | 16,0% | 20,0% |
| Výrazný | 28,0% | 16,0% |
| Prohlášení | 28,0% | 32,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,0% | 36,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 16,0% |
| Silná barevná jednotnost | 22,0% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 12,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Franc Aleksejevič Rubo měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malakhov1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caravanserai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dadon Shemakha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks In A Mountain River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Hay Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Franc Aleksejevič Rubo vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Franc Aleksejevič Rubo a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Franc Aleksejevič Rubo
Které dílo umělce Franc Aleksejevič Rubo je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge s 300 návštěvami a 12% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Franc Aleksejevič Rubo na WikiOO.org?
- 2 600 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na profil umělce, 2 100 u děl.
Která díla Franc Aleksejevič Rubo odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Ztlumené (Nasycení barev) získávají 56% návštěv pro 36% katalogu.