Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Franz Xaver Messerschmidt na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Franz Xaver Messerschmidt: statistiky v kostce
Character Head: The Lecher je nejvyhledávanějším dílem umělce Franz Xaver Messerschmidt: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 21% celkového počtu. Často se také zajímali o: Character Head: Childish Weeping a Self-Portrait with Wig. Celkový počet prohlídek: 3 900 (3 100 profil umělce, 800 děl). Nárůst o 183% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Zář 2026 (1 700 návštěv). Rozdělení zařízení: telefony (56%), počítače (41%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 57% návštěv pro 33% katalogu.
Top 8 děl umělce Franz Xaver Messerschmidt podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Franz Xaver Messerschmidt.
-
1
Character Head: The Lecher, 1770
300 návštěv · 21,4%
-
2
Character Head: Childish Weeping, 1783
300 návštěv · 21,4%
-
3
Self-Portrait with Wig, 1780
200 návštěv · 14,3%
-
4
Character Head: The Hanged, 1770
200 návštěv · 14,3%
-
5
Self-Portrait: Laughing, 1780
100 návštěv · 7,1%
-
6
Portrait of a Man
100 návštěv · 7,1%
-
7
The Yawner, 1775
100 návštěv · 7,1%
-
8
The Arch-Evil
100 návštěv · 7,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Franz Xaver Messerschmidt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 1 000 | 500 |
| Srp 2026 | 300 | 300 |
| Zář 2026 | 1 700 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Franz Xaver Messerschmidt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Franz Xaver Messerschmidt si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Melancholický | 53,8% | 41,7% |
| Závažný a tklivý | 23,1% | 25,0% |
| Dramatický | 15,4% | 25,0% |
| Výrazný | 7,7% | 8,3% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,8% | 14,3% |
| Měkké stínění | 33,3% | 57,1% |
| Střední jas | 4,2% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 29,2% | 0,0% |
| Luminózní | 12,5% | 28,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 91,7% | 78,6% |
| Jemné odstíny | 8,3% | 21,4% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 87,5% | 78,6% |
| Vyvážená | 12,5% | 21,4% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 7,1% |
| Prohlášení | 87,5% | 92,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 21,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 35,7% |
| Silná barevná jednotnost | 20,8% | 21,4% |
| Jednotná paleta | 29,2% | 21,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Franz Xaver Messerschmidt?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait with Wig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Wig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait: Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: The Beaked | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait: Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: Childish We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Character Head: The Yawner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: The Hanged | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Character Head: The Lecher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Character Head: Childish We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Franz Xaver Messerschmidt vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 2 200 | 56,4% |
| počítače | 1 600 | 41,0% |
| tablety | 100 | 2,6% |
Jaké je rozdělení čtenářů Franz Xaver Messerschmidt podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 1 000 | 47,6% |
| španělsky | 500 | 23,8% |
| anglicky | 400 | 19,0% |
| německy | 100 | 4,8% |
| rumunsky | 100 | 4,8% |
Jaká je denní čtenost Franz Xaver Messerschmidt včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 300 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
Franz Xaver Messerschmidt: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Franz Xaver Messerschmidt má nejvíce prohlídek?
- Character Head: The Lecher: 300 návštěv, 21% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Franz Xaver Messerschmidt?
- 3 900 návštěv za dvanáct měsíců (3 100 prohlídek profilu umělce, 800 prohlídek děl).
Je Franz Xaver Messerschmidt vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle telefony (56%), počítače (41%) a tablety (3%); nejvíce je jich telefony s podílem 56%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Franz Xaver Messerschmidt?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 57% návštěv pro 33% katalogu.