Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gabor Peterdi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gabor Peterdi: statistiky v kostce
Pacific je nejvyhledávanějším dílem umělce Gabor Peterdi: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Často se také zajímali o: Morning After a The Big Tree II. Celkový počet prohlídek: 2 500 (300 profil umělce, 2 200 děl). Pokles o 67% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 000 návštěv). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 41% návštěv pro 16% katalogu.
Top 10 děl umělce Gabor Peterdi podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Gabor Peterdi.
-
1
Pacific, 1971
600 návštěv · 17,6%
-
2
Morning After
300 návštěv · 8,8%
-
3
The Big Tree II, 1957
200 návštěv · 5,9%
-
4
Heralds of Awakening, 1952
200 návštěv · 5,9%
-
5
Thicket, from the portfolio A Genesis, 1967
200 návštěv · 5,9%
-
6
Tommy's Pond, from the portfolio A Genesis, 1967
200 návštěv · 5,9%
-
7
Stonework, State 4, from the portfolio A Genesis, 1967
100 návštěv · 2,9%
-
8
The Dark Mountain, 1961
100 návštěv · 2,9%
-
9
A Universe, State 2, from the portfolio A Genesis, 1967
100 návštěv · 2,9%
-
10
The Sea Shines, State 2 (center plate only), from the portfolio A Genesis, 1967
100 návštěv · 2,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Gabor Peterdi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 1 700 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Gabor Peterdi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Gabor Peterdi si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 5,9% |
| Měkké stínění | 12,0% | 8,8% |
| Střední jas | 16,0% | 23,5% |
| Jasná rovnováha | 38,0% | 32,4% |
| Luminózní | 30,0% | 29,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 88,0% | 79,4% |
| Jemné odstíny | 10,0% | 11,8% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 8,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 85,7% | 76,0% |
| Zemité tóny | 14,3% | 12,0% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 12,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 62,0% | 61,8% |
| Vyvážená | 36,0% | 29,4% |
| Živobylé | 2,0% | 8,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 8,8% |
| Jemný | 12,0% | 2,9% |
| Vyvážený | 4,0% | 5,9% |
| Výrazný | 16,0% | 41,2% |
| Prohlášení | 68,0% | 41,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,0% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 8,8% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 29,4% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 20,6% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Gabor Peterdi?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eclipse IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Lanikai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dark Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dark Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Desert I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Heralds of Awakening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angry Waves, State 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angry Waves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angry Waves, State 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angry Waves, State 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Gabor Peterdi podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Gabor Peterdi včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 800 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Gabor Peterdi: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Gabor Peterdi má nejvíce prohlídek?
- Pacific: 600 návštěv, 18% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Gabor Peterdi?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 2 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Gabor Peterdi?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 41% návštěv pro 16% katalogu.