Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gabriel Von Max na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gabriel Von Max: statistiky v kostce
St. Theresa Morl je nejvyhledávanějším dílem umělce Gabriel Von Max: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 33% celkového počtu. Často se také zajímali o: Monkeys as Judges of Art a Get finished Flowering. Celkový počet prohlídek: 2 900 (800 profil umělce, 2 100 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), 71% návštěv pro 42% katalogu.
Top 10 děl umělce Gabriel Von Max podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Gabriel Von Max.
-
1
St. Theresa Morl
700 návštěv · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 návštěv · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 návštěv · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 návštěv · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 návštěv · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 návštěv · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 návštěv · 4,8%
-
8
Last Performance
100 návštěv · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 návštěv · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 návštěv · 4,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Gabriel Von Max?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Gabriel Von Max?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Gabriel Von Max si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,0% | 38,1% |
| Měkké stínění | 34,0% | 14,3% |
| Střední jas | 26,0% | 9,5% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 38,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,0% | 47,6% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 47,6% |
| Vyvážená jemnost | 6,0% | 4,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,6% | 61,9% |
| Neutrální tóny | 29,7% | 38,1% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,0% | 47,6% |
| Vyvážená | 34,0% | 52,4% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 4,8% |
| Jemný | 10,0% | 4,8% |
| Vyvážený | 18,0% | 4,8% |
| Výrazný | 22,0% | 23,8% |
| Prohlášení | 48,0% | 61,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 4,8% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 23,8% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Gabriel Von Max?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court Actor Alois Wohlm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Ludmil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernestine von Max, the Wife… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth as a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhäuser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of the Daughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Gabriel Von Max podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| španělsky | 100 | 50,0% |
Jaká je denní čtenost Gabriel Von Max včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Gabriel Von Max: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Gabriel Von Max má nejvíce prohlídek?
- St. Theresa Morl: 700 návštěv, 33% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Gabriel Von Max?
- 2 900 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 2 100 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Gabriel Von Max?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 71% návštěv pro 42% katalogu.