Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gaspar De Crayer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gaspar De Crayer: statistiky v kostce
Alexandr a Dienoges je nejvyhledávanějším dílem umělce Gaspar De Crayer: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 31% celkového počtu. Často se také zajímali o: Triumph of Scipio Africanus a LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE. Celkový počet prohlídek: 2 400 (900 profil umělce, 1 500 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 600 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemný (Kontrast), 88% návštěv pro 28% katalogu.
Top 7 děl umělce Gaspar De Crayer podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Gaspar De Crayer.
-
1
Alexandr a Dienoges
500 návštěv · 31,2%
-
2
Triumph of Scipio Africanus, 1634
400 návštěv · 25,0%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE
300 návštěv · 18,8%
-
4
The Adoration of the Shepherds, Gaspar de Crayer, c. 1640 - c. 1650, 1650
100 návštěv · 6,2%
-
5
The Ascension of Saint Catherine, 1641
100 návštěv · 6,2%
-
6
Saint Augustine in Ecstasy, 1648
100 návštěv · 6,2%
-
7
Van dyck de crayer.
100 návštěv · 6,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Gaspar De Crayer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 700 | 900 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Gaspar De Crayer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Gaspar De Crayer si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Výrazný | 20,0% | 41,7% |
| Dramatický | 20,0% | 33,3% |
| Duchovní | 20,0% | 25,0% |
| Melancholický | 20,0% | 0,0% |
| Reflektivní | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,8% | 43,8% |
| Měkké stínění | 44,8% | 25,0% |
| Střední jas | 10,3% | 31,2% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,0% | 6,2% |
| Jemné odstíny | 24,1% | 31,2% |
| Vyvážená jemnost | 24,1% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 17,2% | 31,2% |
| Sytá barva | 3,5% | 18,8% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,1% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 23,1% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 3,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,8% | 37,5% |
| Vyvážená | 41,4% | 12,5% |
| Živobylé | 13,8% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,8% | 6,2% |
| Jemný | 27,6% | 87,5% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 34,5% | 6,2% |
| Prohlášení | 20,7% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,8% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 34,5% | 37,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Gaspar De Crayer?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Cardinal Infante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexandr a Dienoges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX ENTRE SA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph of Scipio Africanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of St Rosalie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Study of a Young Moor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Bruno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Gaspar De Crayer podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Gaspar De Crayer včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Gaspar De Crayer: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Gaspar De Crayer má nejvíce prohlídek?
- Alexandr a Dienoges: 500 návštěv, 31% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u Gaspar De Crayer?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 1 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Gaspar De Crayer?
- Ano, Jemný (Kontrast): 88% návštěv pro 28% katalogu.