Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gene Davis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gene Davis: statistiky v kostce
Hot Beat je nejvyhledávanějším dílem umělce Gene Davis: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: 5th Anniversary, Kennedy Center a Bullet Proof, from the portfolio Series I. Celkový počet prohlídek: 8 200 (1 600 profil umělce, 6 600 děl). Nárůst o 200% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (6 100 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (85%), telefony (12%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Tmavé tóny (Barevná paleta), 35% návštěv pro 14% katalogu.
Top 10 děl umělce Gene Davis podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Gene Davis.
-
1
Hot Beat, 1964
500 návštěv · 6,1%
-
2
5th Anniversary, Kennedy Center
500 návštěv · 6,1%
-
3
Bullet Proof, from the portfolio Series I, 1969
300 návštěv · 3,7%
-
4
Gothic Jab, 1968
300 návštěv · 3,7%
-
5
(Series I, portfolio) John Barley Corn, 1969
200 návštěv · 2,4%
-
6
Flower Machine, 1964
200 návštěv · 2,4%
-
7
Shabazz
200 návštěv · 2,4%
-
8
U.S. Olympics Editions 1976, 1976
200 návštěv · 2,4%
-
9
Toy Box, 1976
200 návštěv · 2,4%
-
10
Untitled (Pink Stripes Gray Box), 1976
200 návštěv · 2,4%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Gene Davis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 500 | 5 600 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
| Říj 2026 | 800 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Gene Davis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Gene Davis si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 6,1% |
| Měkké stínění | 10,0% | 12,2% |
| Střední jas | 26,0% | 41,5% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 7,3% |
| Luminózní | 36,0% | 32,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 36,6% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 15,8% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 12,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,0% | 26,8% |
| Sytá barva | 4,0% | 8,5% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 34,1% | 29,0% |
| Tmavé tóny | 13,6% | 34,8% |
| Zemité tóny | 15,9% | 13,0% |
| Monochromní | 11,4% | 14,5% |
| Pastelové barvy | 18,2% | 8,7% |
| Metalické tóny | 2,3% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 2,3% | 0,0% |
| Výrazné | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,0% | 23,2% |
| Vyvážená | 34,0% | 39,0% |
| Živobylé | 34,0% | 37,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 40,0% | 31,7% |
| Jemný | 20,0% | 18,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 9,8% |
| Výrazný | 12,0% | 11,0% |
| Prohlášení | 22,0% | 29,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,0% | 45,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 11,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 11,0% |
| Silná barevná jednotnost | 16,0% | 20,7% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 12,2% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Gene Davis?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| (Series I, portfolio) Jack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Bullet Proof, from the port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mardi Gras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rain Dance I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (The World Agrees) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Leaping Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Gene Davis vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 000 | 85,4% |
| telefony | 1 000 | 12,2% |
| tablety | 200 | 2,4% |
Jaké je rozdělení čtenářů Gene Davis podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 300 | 42,9% |
| francouzsky | 300 | 42,9% |
| španělsky | 100 | 14,3% |
Jaká je denní čtenost Gene Davis včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 200 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
Gene Davis: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Gene Davis má nejvíce prohlídek?
- Hot Beat: 500 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Gene Davis?
- 8 200 návštěv za dvanáct měsíců (1 600 prohlídek profilu umělce, 6 600 prohlídek děl).
Je Gene Davis vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (85%), telefony (12%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 85%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Gene Davis?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 35% návštěv pro 14% katalogu.