Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georg Pauli na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Georg Pauli: statistiky v kostce
Mens sana in corpore sano je nejvyhledávanějším dílem umělce Georg Pauli: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 21% celkového počtu. Často se také zajímali o: Evening Reading a Naked Men at Sea. Celkový počet prohlídek: 2 100 (900 profil umělce, 1 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 600 návštěv). Zaznamenaná preference: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev), 43% návštěv pro 14% katalogu.
Top 9 děl umělce Georg Pauli podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Georg Pauli.
-
1
Mens sana in corpore sano, 1912
300 návštěv · 21,4%
-
2
Evening Reading, 1884
300 návštěv · 21,4%
-
3
Naked Men at Sea
200 návštěv · 14,3%
-
4
Göran in the green grass, 1897
100 návštěv · 7,1%
-
5
Garden with a woman
100 návštěv · 7,1%
-
6
French Landscape
100 návštěv · 7,1%
-
7
Girl in a Gondola
100 návštěv · 7,1%
-
8
Model on the cliff
100 návštěv · 7,1%
-
9
French Confirmation
100 návštěv · 7,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Georg Pauli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 300 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Georg Pauli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Georg Pauli si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 17,2% | 28,6% |
| Měkké stínění | 17,2% | 0,0% |
| Střední jas | 58,6% | 64,3% |
| Jasná rovnováha | 6,9% | 7,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,6% | 7,1% |
| Jemné odstíny | 41,4% | 64,3% |
| Vyvážená jemnost | 27,6% | 21,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,5% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,2% | 72,7% |
| Neutrální tóny | 22,2% | 27,3% |
| Monochromní | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,5% | 28,6% |
| Vyvážená | 58,6% | 57,1% |
| Živobylé | 6,9% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,1% | 21,4% |
| Jemný | 24,1% | 21,4% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 24,1% | 42,9% |
| Prohlášení | 24,1% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,8% | 42,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,3% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 48,3% | 35,7% |
| Jednotná paleta | 17,2% | 7,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Georg Pauli?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mens sana in corpore sano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Lace-Maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Bedside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Landau. Motif fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Youths Bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of Bohus Fortress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Garden in Grez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Proposed Decoration for the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Hanna in a Blue Dress (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Georg Pauli podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Georg Pauli včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Georg Pauli: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Georg Pauli má nejvíce prohlídek?
- Mens sana in corpore sano: 300 návštěv, 21% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Georg Pauli?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 1 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Georg Pauli?
- Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 43% návštěv pro 14% katalogu.