Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Cattermole na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Cattermole: statistiky v kostce
Macbeth Instructing The Murderers Employed To Kill Banquo je nejvyhledávanějším dílem umělce George Cattermole: 1 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 52% celkového počtu. Často se také zajímali o: Queen Eleanor And Fair Rosamond a Rosslyn Chapel. Celkový počet prohlídek: 2 100 (500 profil umělce, 1 600 děl). Pokles o 33% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 87% návštěv pro 30% katalogu.
Top 8 děl umělce George Cattermole podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora George Cattermole.
-
1
Macbeth Instructing The Murderers Employed To Kill Banquo
1 200 návštěv · 52,2%
-
2
Queen Eleanor And Fair Rosamond
500 návštěv · 21,7%
-
3
Rosslyn Chapel
100 návštěv · 4,3%
-
4
The Doge's Watergate at Venice
100 návštěv · 4,3%
-
5
Scene From Faustus
100 návštěv · 4,3%
-
6
The Darnley Conspirators
100 návštěv · 4,3%
-
7
Lady And Knight
100 návštěv · 4,3%
-
8
Craigmillar Castle
100 návštěv · 4,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu George Cattermole?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce George Cattermole?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl George Cattermole si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,3% | 4,3% |
| Měkké stínění | 30,3% | 87,0% |
| Střední jas | 33,3% | 8,7% |
| Jasná rovnováha | 6,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 54,5% | 21,7% |
| Jemné odstíny | 24,2% | 73,9% |
| Vyvážená jemnost | 15,2% | 4,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,1% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 65,2% | 86,4% |
| Neutrální tóny | 21,7% | 9,1% |
| Tmavé tóny | 13,0% | 4,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 51,5% | 69,6% |
| Vyvážená | 45,5% | 30,4% |
| Živobylé | 3,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 0,0% |
| Jemný | 21,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,1% | 21,7% |
| Výrazný | 30,3% | 8,7% |
| Prohlášení | 33,3% | 69,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,1% | 8,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,1% | 8,7% |
| Vyvážená harmonie | 12,1% | 52,2% |
| Silná barevná jednotnost | 36,4% | 21,7% |
| Jednotná paleta | 27,3% | 8,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce George Cattermole?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Macbeth Instructing The Mur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 300 | 0 |
| Salvator Rosa And The Gipsi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monks' Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The silent warning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warwick Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene Of Monastic Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures and Armour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Libberton Wynd, Edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermill, Westmoreland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Venetian Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů George Cattermole podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost George Cattermole včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 400 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
George Cattermole: nejčastější dotazy
Které dílo umělce George Cattermole má nejvíce prohlídek?
- Macbeth Instructing The Murderers Employed To Kill Banquo: 1 200 návštěv, 52% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u George Cattermole?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od George Cattermole?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 87% návštěv pro 30% katalogu.