Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Condo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Condo: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora George Condo, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Conspiracy, s 1 400 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 30% všech prohlídek. V pořadí následují Night Rider a Jesus on the Cross. Profil umělce byl otevřen 1 900krát a záznamy děl 3 100krát, celkem 5 000krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 37%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 900. Čtenáři si prohlížejí záznamy na telefony (52%) a počítače (48%). Čtenáři vybírají Vyvážená harmonie (Harmonie barev) v 67% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 21%.
George Condo: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce George Condo a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Conspiracy
1 400 návštěv · 30,4%
-
2
Night Rider
1 400 návštěv · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 návštěv · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 návštěv · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 návštěv · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 návštěv · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 návštěv · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 návštěv · 2,2%
-
9
Barney
100 návštěv · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 návštěv · 2,2%
Kdy byla konzultována záznam o George Condo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 200 |
| Srp 2026 | 700 | 1 200 |
| Zář 2026 | 500 | 700 |
Kdy jsou díla umělce George Condo vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce George Condo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,3% | 30,4% |
| Měkké stínění | 31,0% | 54,4% |
| Střední jas | 13,8% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 27,6% | 6,5% |
| Luminózní | 17,2% | 8,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,3% | 43,5% |
| Jemné odstíny | 13,8% | 4,3% |
| Vyvážená jemnost | 17,2% | 17,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,7% | 34,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 32,0% | 47,7% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 36,4% |
| Neutrální tóny | 48,0% | 15,9% |
| Pastelové barvy | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,8% | 43,5% |
| Vyvážená | 34,5% | 37,0% |
| Živobylé | 20,7% | 19,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,8% | 2,2% |
| Jemný | 24,1% | 65,2% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 20,7% | 6,5% |
| Prohlášení | 37,9% | 26,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,0% | 6,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,7% | 67,4% |
| Silná barevná jednotnost | 17,2% | 2,2% |
| Jednotná paleta | 27,6% | 23,9% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla George Condo měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek George Condo podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 2 600 | 52,0% |
| počítače | 2 400 | 48,0% |
V jakých jazycích je George Condo vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| portugalsky | 400 | 66,7% |
| italsky | 200 | 33,3% |
Kolik konzultací denně pro George Condo a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 500 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 400 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 300 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 500 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
O čtenářích umělce George Condo
Které dílo umělce George Condo je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Conspiracy s 1 400 návštěvami a 30% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má George Condo na WikiOO.org?
- 5 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 900 na profil umělce, 3 100 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora George Condo?
- Používají telefony (52%) a počítače (48%); telefony představuje 52% prohlídek.
Která díla George Condo odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Vyvážená harmonie (Harmonie barev) získávají 67% návštěv pro 21% katalogu.