Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Derville Rowlandson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Derville Rowlandson: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora George Derville Rowlandson, které bylo nejčastěji prohlíženo, je A Macedonian Phalanx, s 100 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 20% všech prohlídek. V pořadí následují The Old Old Story a Acting-bombardier H.A. Creasey Assisting To Unload. Profil umělce byl otevřen 600krát a záznamy děl 500krát, celkem 1 100krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 800. Čtenáři vybírají Jemné odstíny (Nasycení barev) v 80% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 40%.
George Derville Rowlandson: 5 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce George Derville Rowlandson a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Kdy byla konzultována záznam o George Derville Rowlandson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Kdy jsou díla umělce George Derville Rowlandson vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce George Derville Rowlandson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,7% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,6% | 20,0% |
| Střední jas | 45,7% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 40,0% | 60,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,9% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 80,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,7% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,4% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 65,5% | 80,0% |
| Zemité tóny | 27,6% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 6,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,6% | 0,0% |
| Vyvážená | 80,0% | 100,0% |
| Živobylé | 11,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 37,1% | 60,0% |
| Vyvážený | 5,7% | 0,0% |
| Výrazný | 34,3% | 40,0% |
| Prohlášení | 20,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 25,7% | 60,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla George Derville Rowlandson měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunt at Full Gallop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highwaymen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Jest And A Flirt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tea For Two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gallant Huntsman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand National With Sargent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Theodore Wright Vc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Over The Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je George Derville Rowlandson vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro George Derville Rowlandson a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 300 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 400 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce George Derville Rowlandson
Které dílo umělce George Derville Rowlandson je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě A Macedonian Phalanx s 100 návštěvami a 20% dotazů. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má George Derville Rowlandson na WikiOO.org?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na profil umělce, 500 u děl.
Která díla George Derville Rowlandson odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 80% návštěv pro 40% katalogu.