Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Graham na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Graham: statistiky v kostce
Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton je nejvyhledávanějším dílem umělce George Graham: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Creation of Fishes a The Creation of Heaven and Earth. Celkový počet prohlídek: 3 700 (900 profil umělce, 2 800 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 900 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (73%) a telefony (27%). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 39% návštěv pro 11% katalogu.
Top 10 děl umělce George Graham podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora George Graham.
-
1
Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton, 1943
600 návštěv · 19,4%
-
2
The Creation of Fishes, 1937
400 návštěv · 12,9%
-
3
The Creation of Heaven and Earth, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
4
And God Rested from His Labours, 1939
200 návštěv · 6,5%
-
5
The Creation of the Deep Seas, Salt Dykes, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
6
Evening, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
7
The Evening of Creation, 1939
200 návštěv · 6,5%
-
8
Winter, Winchelsea, 1933
200 návštěv · 6,5%
-
9
The Creation, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
10
The Great Beast, 1940
100 návštěv · 3,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu George Graham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 400 | 800 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce George Graham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl George Graham si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 6,5% |
| Měkké stínění | 13,9% | 9,7% |
| Střední jas | 36,1% | 51,6% |
| Jasná rovnováha | 38,9% | 32,3% |
| Luminózní | 2,8% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,7% | 12,9% |
| Jemné odstíny | 19,4% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 11,1% | 38,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 41,7% | 41,9% |
| Sytá barva | 11,1% | 6,5% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 41,9% | 47,4% |
| Neutrální tóny | 32,3% | 21,1% |
| Zemité tóny | 22,6% | 31,6% |
| Přírodní motivy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 30,6% | 16,1% |
| Živobylé | 61,1% | 83,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 61,1% | 64,5% |
| Jemný | 19,4% | 12,9% |
| Vyvážený | 8,3% | 3,2% |
| Výrazný | 5,6% | 19,4% |
| Prohlášení | 5,6% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 6,5% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,4% | 51,6% |
| Jednotná paleta | 38,9% | 41,9% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce George Graham?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Earth, Sun, Moon and Star,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 200 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wensley Village, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Winter River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Creation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Heavens Rejoice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Empowering of the Clouds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Creation of Fishes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Spheres and Atoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Je George Graham vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 700 | 73,0% |
| telefony | 1 000 | 27,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů George Graham podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| francouzsky | 100 | 20,0% |
Jaká je denní čtenost George Graham včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 200 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
George Graham: nejčastější dotazy
Které dílo umělce George Graham má nejvíce prohlídek?
- Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton: 600 návštěv, 19% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u George Graham?
- 3 700 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 2 800 prohlídek děl).
Je George Graham vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (73%) a telefony (27%); nejvíce je jich počítače s podílem 73%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od George Graham?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 39% návštěv pro 11% katalogu.