Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Harvey na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Harvey: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora George Harvey, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Rev. thomas guthrie,, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 9% všech prohlídek. V pořadí následují Study for the Painting 'The Battle of Drumclog' a Far From Home. Profil umělce byl otevřen 600krát a záznamy děl 2 800krát, celkem 3 400krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 3 100. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (85%) a telefony (15%). Čtenáři vybírají Výrazný (Kontrast) v 36% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 14%.
George Harvey: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce George Harvey a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Rev. thomas guthrie,
300 návštěv · 9,1%
-
2
Study for the Painting 'The Battle of Drumclog'
300 návštěv · 9,1%
-
3
Far From Home
200 návštěv · 6,1%
-
4
Family At The Law Court
200 návštěv · 6,1%
-
5
His Own Catch Of Trout
200 návštěv · 6,1%
-
6
The Covenanter's Baptism
100 návštěv · 3,0%
-
7
Self-Portrait, 1830
100 návštěv · 3,0%
-
8
A Boy And A Girl With A Collie Dog Standing By A Stream (study For 'the Covenanters' Baptism')
100 návštěv · 3,0%
-
9
The Wee Deil
100 návštěv · 3,0%
-
10
Two Children
100 návštěv · 3,0%
Kdy byla konzultována záznam o George Harvey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 2 500 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce George Harvey vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce George Harvey?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 28,0% | 30,3% |
| Měkké stínění | 24,0% | 30,3% |
| Střední jas | 28,0% | 24,2% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 12,1% |
| Luminózní | 6,0% | 3,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 24,2% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 45,5% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 15,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 15,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,4% | 53,8% |
| Neutrální tóny | 28,6% | 26,9% |
| Tmavé tóny | 19,1% | 19,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 36,4% |
| Vyvážená | 50,0% | 54,5% |
| Živobylé | 12,0% | 9,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 18,2% |
| Jemný | 32,0% | 12,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 12,1% |
| Výrazný | 14,0% | 36,4% |
| Prohlášení | 24,0% | 21,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 3,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 6,1% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 3,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 51,5% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla George Harvey měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Covenanter's Baptism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extracting Stings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baptism On The Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aged Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Young Man In A Riding Cloak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catechising In A Scottish S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Child Restored | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Covenanters' Preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek George Harvey podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 85,3% |
| telefony | 500 | 14,7% |
V jakých jazycích je George Harvey vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro George Harvey a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce George Harvey
Které dílo umělce George Harvey je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Rev. thomas guthrie, s 300 návštěvami a 9% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má George Harvey na WikiOO.org?
- 3 400 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na profil umělce, 2 800 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora George Harvey?
- Používají počítače (85%) a telefony (15%); počítače představuje 85% prohlídek.
Která díla George Harvey odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Výrazný (Kontrast) získávají 36% návštěv pro 14% katalogu.