Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Inness na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
George Inness: statistiky v kostce
The Valley of the Shadow of Death je nejvyhledávanějším dílem umělce George Inness: 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 7% celkového počtu. Často se také zajímali o: Evening Glow a Castel Gandolfo. Celkový počet prohlídek: 11 400 (2 000 profil umělce, 9 400 děl). Nárůst o 67% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (9 300 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (85%) a telefony (15%). Zaznamenaná preference: Pokojný (Emoční náboj), 87% návštěv pro 60% katalogu.
Top 10 děl umělce George Inness podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora George Inness.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu George Inness?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
300
Čec 2026
1 100
8 200
Srp 2026
200
400
Zář 2026
500
500
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce George Inness?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl George Inness si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
80,0%
82,6%
Dramatický
20,0%
8,7%
Klidná atmosféra
0,0%
8,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
60,0%
87,0%
Dramatický
20,0%
8,7%
Klidná
0,0%
4,3%
Melancholický
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,0%
31,5%
Měkké stínění
32,0%
34,3%
Střední jas
34,0%
26,9%
Jasná rovnováha
12,0%
7,4%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
6,0%
9,3%
Jemné odstíny
14,0%
25,0%
Vyvážená jemnost
50,0%
37,0%
Jasná barevná přítomnost
30,0%
28,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,8%
57,6%
Tmavé tóny
38,5%
33,7%
Neutrální tóny
7,7%
8,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
10,0%
20,4%
Vyvážená
58,0%
58,3%
Živobylé
32,0%
21,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
5,6%
Jemný
16,0%
12,0%
Vyvážený
10,0%
24,1%
Výrazný
8,0%
13,9%
Prohlášení
56,0%
44,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
13,0%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
4,6%
Vyvážená harmonie
8,0%
3,7%
Silná barevná jednotnost
50,0%
45,4%
Jednotná paleta
32,0%
33,3%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce George Inness?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaročné květiny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je George Inness vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
9 700
85,1%
telefony
1 700
14,9%
Jaké je rozdělení čtenářů George Inness podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
400
66,7%
španělsky
100
16,7%
francouzsky
100
16,7%
Jaká je denní čtenost George Inness včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
st 23 Zář
100
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
200
út 6 Říj
100
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj (předpověď)
300
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
400
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
400
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
100
George Inness: nejčastější dotazy
Které dílo umělce George Inness má nejvíce prohlídek?
The Valley of the Shadow of Death: 800 návštěv, 7% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u George Inness?
11 400 návštěv za dvanáct měsíců (2 000 prohlídek profilu umělce, 9 400 prohlídek děl).
Je George Inness vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (85%) a telefony (15%); nejvíce je jich počítače s podílem 85%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od George Inness?
Ano, Pokojný (Emoční náboj): 87% návštěv pro 60% katalogu.