Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Race na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Race: statistiky v kostce
'Request' LT629 je nejvyhledávanějším dílem umělce George Race: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: 'Laburnum' LT1051 a 'John and Norah' LT203. Celkový počet prohlídek: 1 600 (500 profil umělce, 1 100 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 76% návštěv pro 50% katalogu.
Top 10 děl umělce George Race podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora George Race.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 návštěv · 11,8%
-
2
'Laburnum' LT1051, 1907
200 návštěv · 11,8%
-
3
'John and Norah' LT203, 1924
200 návštěv · 11,8%
-
4
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
200 návštěv · 11,8%
-
5
'Devon County' LT526, 1921
100 návštěv · 5,9%
-
6
'Smilax' LT594, 1911
100 návštěv · 5,9%
-
7
'East Briton' LT447, 1921
100 návštěv · 5,9%
-
8
'Shipmates' LT1134, 1925
100 návštěv · 5,9%
-
9
'Renovate' LT307, 1910
100 návštěv · 5,9%
-
10
Au Retour LT550, 1909
100 návštěv · 5,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu George Race?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce George Race?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl George Race si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 2,1% | 0,0% |
| Střední jas | 35,4% | 23,5% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 76,5% |
| Luminózní | 10,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 47,1% |
| Jemné odstíny | 35,4% | 11,8% |
| Vyvážená jemnost | 27,1% | 29,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,2% | 11,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 91,9% | 87,5% |
| Přírodní motivy | 2,7% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,9% | 23,5% |
| Vyvážená | 64,6% | 41,2% |
| Živobylé | 12,5% | 35,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 11,8% |
| Výrazný | 25,0% | 17,6% |
| Prohlášení | 56,2% | 70,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,2% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,0% | 41,2% |
| Vyvážená harmonie | 14,6% | 5,9% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 11,8% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce George Race?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ST 'Zenobia' H110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Champion' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Saxon', GY722, Outward… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Clyde', GY317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Bermuda', GY56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Egyptian', GY492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Dominican', GY406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Diamond', GY603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Albatross', GY 279, Ou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů George Race podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost George Race včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
George Race: nejčastější dotazy
Které dílo umělce George Race má nejvíce prohlídek?
- 'Request' LT629: 200 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u George Race?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 100 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od George Race?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 76% návštěv pro 50% katalogu.