Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George The Elder Chambers na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George The Elder Chambers: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora George The Elder Chambers, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Port on a Stormy Day, s 100 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 17% všech prohlídek. V pořadí následují Bombardment of Algiers a A brig leaving dover. Profil umělce byl otevřen 300krát a záznamy děl 600krát, celkem 900krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 700. Čtenáři vybírají Vyvážená (Intenzita barev) v 100% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 60%.
George The Elder Chambers: 6 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce George The Elder Chambers a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Kdy byla konzultována záznam o George The Elder Chambers?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce George The Elder Chambers vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce George The Elder Chambers?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 13,3% | 16,7% |
| Střední jas | 26,7% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 60,0% | 83,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 53,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 66,7% |
| Vyvážená jemnost | 13,3% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 60,0% | 100,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,7% | 16,7% |
| Jemný | 26,7% | 33,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 13,3% | 16,7% |
| Prohlášení | 53,3% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 66,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla George The Elder Chambers měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bombardment of Algiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Fishing Boats on the Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port on a Stormy Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of Whitby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Camperdown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal naval hospital greenw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Rotterdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Britannia chambers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Britannia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A brig leaving dover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je George The Elder Chambers vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro George The Elder Chambers a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce George The Elder Chambers
Které dílo umělce George The Elder Chambers je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Port on a Stormy Day s 100 návštěvami a 17% dotazů. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má George The Elder Chambers na WikiOO.org?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na profil umělce, 600 u děl.
Která díla George The Elder Chambers odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Vyvážená (Intenzita barev) získávají 100% návštěv pro 60% katalogu.