Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Turner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Turner: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem George Turner v databázi WikiOO.org stalo Windley Brook, Derbyshire: 400 prohlídek, což představuje 15% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich A Rest From Grazing Art Print a Landscapes On Tan Paper - (038). Záznamy o umělci George Turner byly prohlíženy celkem 2 600krát: 400krát u profilu umělce a 2 200krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 75% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Čtenáři konzultují Zemité tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 58% návštěv oproti 32% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce George Turner
Díla umělce George Turner seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Windley Brook, Derbyshire
400 návštěv · 15,4%
-
2
A Rest From Grazing Art Print
300 návštěv · 11,5%
-
3
Landscapes On Tan Paper - (038)
300 návštěv · 11,5%
-
4
In A Derbyshire Lane Art Print
300 návštěv · 11,5%
-
5
Littleover Hollow, Derbyshire
200 návštěv · 7,7%
-
6
The old cottage littleover lane
100 návštěv · 3,8%
-
7
Mx Paintings - (001)
100 návštěv · 3,8%
-
8
Mx Paintings - (002)
100 návštěv · 3,8%
-
9
Country Lane With Cottage
100 návštěv · 3,8%
-
10
Faggot Gatherers
100 návštěv · 3,8%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce George Turner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 900 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou díla umělce George Turner vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce George Turner si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 3,9% |
| Měkké stínění | 16,0% | 23,1% |
| Střední jas | 54,0% | 57,7% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 15,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,0% | 3,9% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 38,5% |
| Vyvážená jemnost | 50,0% | 42,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 15,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,0% | 29,2% |
| Zemité tóny | 32,5% | 58,3% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 3,9% |
| Vyvážená | 74,0% | 76,9% |
| Živobylé | 10,0% | 19,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 10,0% | 23,1% |
| Výrazný | 24,0% | 30,8% |
| Prohlášení | 52,0% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 11,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 7,7% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 38,5% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 34,6% |
Která díla George Turner jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old cottage littleover… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (008) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (012) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (007) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (010) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rest From Grazing Art Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mx Paintings - (009) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (023) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (001) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woodland Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je George Turner vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací George Turner se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se čtenářů George Turner
Která díla umělce George Turner jsou nejčastěji prohlížena?
- Windley Brook, Derbyshire s 400 prohlédnutími (15% všech prohlídek George Turner). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) George Turner vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 600krát za dvanáct měsíců: 400 na profilu umělce a 2 200 u záznamů děl.
Jaké díla umělce George Turner čtenáři preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 58% návštěv oproti 32% v katalogu.