Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges Jeannin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Georges Jeannin: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Georges Jeannin v databázi WikiOO.org stalo A bunch of pink peonies: 200 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Still life of peaches and grapes a Two bouquets. Záznamy o umělci Georges Jeannin byly prohlíženy celkem 1 300krát: 600krát u profilu umělce a 700krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 17% děl.
7 nejčastěji prohlížených děl umělce Georges Jeannin
Díla umělce Georges Jeannin seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
A bunch of pink peonies
200 návštěv · 20,0%
-
2
Still life of peaches and grapes
200 návštěv · 20,0%
-
3
Two bouquets
200 návštěv · 20,0%
-
4
Still life of roses in a vase
100 návštěv · 10,0%
-
5
Still life with apples
100 návštěv · 10,0%
-
6
Still life
100 návštěv · 10,0%
-
7
Vase Of Flowers
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Georges Jeannin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Georges Jeannin vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Georges Jeannin si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,7% | 20,0% |
| Měkké stínění | 30,4% | 40,0% |
| Střední jas | 26,1% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 17,4% | 20,0% |
| Luminózní | 4,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 13,0% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 43,5% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 26,1% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 17,4% | 50,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,7% | 20,0% |
| Vyvážená | 60,9% | 50,0% |
| Živobylé | 17,4% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,7% | 0,0% |
| Jemný | 17,4% | 20,0% |
| Vyvážený | 4,3% | 20,0% |
| Výrazný | 26,1% | 20,0% |
| Prohlášení | 43,5% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,4% | 40,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,7% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 47,8% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Georges Jeannin jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Festive Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oranges and Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flowers and the Wreaths… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two bouquets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Basket of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peonies In A Vase On A Drap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnations In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Georges Jeannin vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| rusky | 300 | 60,0% |
| česky | 100 | 20,0% |
| anglicky | 100 | 20,0% |
Kolik konzultací Georges Jeannin se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 400 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Georges Jeannin
Která díla umělce Georges Jeannin jsou nejčastěji prohlížena?
- A bunch of pink peonies s 200 prohlédnutími (20% všech prohlídek Georges Jeannin). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolikrát byl(a) Georges Jeannin vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 300krát za dvanáct měsíců: 600 na profilu umělce a 700 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Georges Jeannin čtenáři preferují?
- Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 50% návštěv oproti 17% v katalogu.