Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gerard Ceunis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gerard Ceunis: statistiky v kostce
Hitchin Marketplace je nejvyhledávanějším dílem umělce Gerard Ceunis: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 50% celkového počtu. Často se také zajímali o: St Mary's Church, Hitchin, Floodlit at Night a Hitchin Market. Celkový počet prohlídek: 600 (200 profil umělce, 400 děl). Pokles o 33% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Zář 2026 (300 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážený (Kontrast), 100% návštěv pro 57% katalogu.
Top 3 děl umělce Gerard Ceunis podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Gerard Ceunis.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Gerard Ceunis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Gerard Ceunis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Gerard Ceunis si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 57,1% | 50,0% |
| Střední jas | 42,9% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 71,4% | 100,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 85,7% | 100,0% |
| Živobylé | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 57,1% | 100,0% |
| Výrazný | 28,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 50,0% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Gerard Ceunis?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hitchin Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| St Mary's Square, Hitchin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tree in Priory Park, Hitchin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hitchin Marketplace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| St Mary's Church, Hitchin,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Reginald Hine (1883–1949) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nacre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Gerard Ceunis podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Gerard Ceunis včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 600 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 900 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 1 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 1 300 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 200 |
Gerard Ceunis: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Gerard Ceunis má nejvíce prohlídek?
- Hitchin Marketplace: 200 návštěv, 50% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 3.
Jaká je čtenost u Gerard Ceunis?
- 600 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Gerard Ceunis?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 100% návštěv pro 57% katalogu.