Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giancinto Gianni na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Giancinto Gianni: statistiky v kostce
The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour je nejvyhledávanějším dílem umělce Giancinto Gianni: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 33% celkového počtu. Často se také zajímali o: Grand Harbour, Valletta a The Mediterranean Fleet at Malta June 1876 HMS 'Helicon', 'Swiftsure', 'Pallas', 'Hercules' and 'Invincible' in Harbour. Celkový počet prohlídek: 2 300 (1 800 profil umělce, 500 děl). Nárůst o 1100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Říj 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Klidný (Kontrast), 58% návštěv pro 19% katalogu.
Top 8 děl umělce Giancinto Gianni podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Giancinto Gianni.
-
1
The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour, 1876
400 návštěv · 33,3%
-
2
Grand Harbour, Valletta, 1869
200 návštěv · 16,7%
-
3
The Mediterranean Fleet at Malta June 1876 HMS 'Helicon', 'Swiftsure', 'Pallas', 'Hercules' and 'Invincible' in Harbour, 1876
100 návštěv · 8,3%
-
4
Fort St Elmo from the Upper Barracca, Valletta, 1887
100 návštěv · 8,3%
-
5
Indian Cavalry Camp, Malta, 1878
100 návštěv · 8,3%
-
6
HMS 'Alexandra', 1886
100 návštěv · 8,3%
-
7
HMS 'Alexandra' Leaving Malta
100 návštěv · 8,3%
-
8
View of the Grand Harbour, Moonlight, 1885
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Giancinto Gianni?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 1 100 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Giancinto Gianni?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Giancinto Gianni si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 20,0% | 44,4% |
| Pokojný | 40,0% | 33,3% |
| Klidná | 20,0% | 11,1% |
| Výrazný | 20,0% | 11,1% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 38,1% | 58,3% |
| Jasná rovnováha | 47,6% | 33,3% |
| Luminózní | 9,5% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,6% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 4,8% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,8% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 19,1% | 16,7% |
| Vyvážená | 71,4% | 66,7% |
| Živobylé | 9,5% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 19,1% | 58,3% |
| Jemný | 14,3% | 8,3% |
| Vyvážený | 23,8% | 16,7% |
| Výrazný | 33,3% | 16,7% |
| Prohlášení | 9,5% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,8% | 58,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 23,8% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 25,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Giancinto Gianni?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mediterranean Fleet at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour, Valletta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mediterranean Fleet at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fort St Elmo from the Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View of the Grand Harbour,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Captain' in Heavy Weat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valletta from near Manoel I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour The Three Cit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Giancinto Gianni podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Giancinto Gianni včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 200 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Giancinto Gianni: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Giancinto Gianni má nejvíce prohlídek?
- The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour: 400 návštěv, 33% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Giancinto Gianni?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců (1 800 prohlídek profilu umělce, 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Giancinto Gianni?
- Ano, Klidný (Kontrast): 58% návštěv pro 19% katalogu.