Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Grigory Gurkin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Grigory Gurkin: statistiky v kostce
Lake in Lazha je nejvyhledávanějším dílem umělce Grigory Gurkin: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 22% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Mountain Lake a Khan Altai. Celkový počet prohlídek: 2 000 (1 100 profil umělce, 900 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev), 89% návštěv pro 64% katalogu.
Top 7 děl umělce Grigory Gurkin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Grigory Gurkin.
-
1
Lake in Lazha, 1909
200 návštěv · 22,2%
-
2
The Mountain Lake, 1910
200 návštěv · 22,2%
-
3
Khan Altai, 1910
100 návštěv · 11,1%
-
4
Landscape with Rocks, 1911
100 návštěv · 11,1%
-
5
The Katun River in Winter, 1910
100 návštěv · 11,1%
-
6
Landscape with Eagles, 1936
100 návštěv · 11,1%
-
7
Lake Teletskoye, 1912
100 návštěv · 11,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Grigory Gurkin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 800 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Grigory Gurkin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Grigory Gurkin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 35,7% | 11,1% |
| Střední jas | 35,7% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 28,6% | 44,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 57,1% | 66,7% |
| Jemné odstíny | 35,7% | 22,2% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,7% | 22,2% |
| Vyvážená | 57,1% | 66,7% |
| Živobylé | 7,1% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 21,4% | 11,1% |
| Výrazný | 21,4% | 33,3% |
| Prohlášení | 57,1% | 55,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 64,3% | 88,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 7,1% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Grigory Gurkin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lake in Lazha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lake Karakol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Katun River in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Teletskoye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Katun River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kuyum River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferns by the Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Eagles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Khan Altai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Grigory Gurkin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Grigory Gurkin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Grigory Gurkin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Grigory Gurkin má nejvíce prohlídek?
- Lake in Lazha: 200 návštěv, 22% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u Grigory Gurkin?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Grigory Gurkin?
- Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 89% návštěv pro 64% katalogu.