Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hans Feibusch na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hans Feibusch: statistiky v kostce
Landscape with Large Terracotta Jars je nejvyhledávanějším dílem umělce Hans Feibusch: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Často se také zajímali o: At the Feet of Christ on the Cross a The Dance. Celkový počet prohlídek: 1 300 (600 profil umělce, 700 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 67% návštěv pro 39% katalogu.
Top 8 děl umělce Hans Feibusch podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Hans Feibusch.
-
1
Landscape with Large Terracotta Jars
200 návštěv · 20,0%
-
2
At the Feet of Christ on the Cross
200 návštěv · 20,0%
-
3
The Dance, 1950
100 návštěv · 10,0%
-
4
Narcissus, 1946
100 návštěv · 10,0%
-
5
Wooded Landscape, 1948
100 návštěv · 10,0%
-
6
Study, Men and Satyrs
100 návštěv · 10,0%
-
7
Rotes Tor, Taormina, Sicilien
100 návštěv · 10,0%
-
8
1939, 1939
100 návštěv · 10,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Hans Feibusch?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Hans Feibusch?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Hans Feibusch si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,7% | 20,0% |
| Střední jas | 70,8% | 80,0% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,2% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 10,0% |
| Vyvážená jemnost | 58,3% | 70,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,5% | 10,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 38,9% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 50,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,3% | 20,0% |
| Vyvážená | 70,8% | 70,0% |
| Živobylé | 20,8% | 10,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 37,5% | 20,0% |
| Vyvážený | 37,5% | 40,0% |
| Výrazný | 25,0% | 40,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 41,7% | 60,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,8% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 10,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Hans Feibusch?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Narcissus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study, Men and Satyrs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Females | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Olive Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Woman in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of a Bust, a Can… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of a Candle, a M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for Dudley Town Hall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Hans Feibusch podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Hans Feibusch včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Hans Feibusch: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Hans Feibusch má nejvíce prohlídek?
- Landscape with Large Terracotta Jars: 200 návštěv, 20% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Hans Feibusch?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Hans Feibusch?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 67% návštěv pro 39% katalogu.