Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hans Von Marées na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hans Von Marées: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Hans Von Marées v databázi WikiOO.org stalo Alte Nationalgalerie, Berlin.: 500 prohlídek, což představuje 21% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Youth Picking Oranges a Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées. Záznamy o umělci Hans Von Marées byly prohlíženy celkem 2 700krát: 700krát u profilu umělce a 2 000krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 400% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Čtenáři konzultují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 38% návštěv oproti 10% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Hans Von Marées
Díla umělce Hans Von Marées seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Alte Nationalgalerie, Berlin.
500 návštěv · 20,8%
-
2
Youth Picking Oranges
400 návštěv · 16,7%
-
3
Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées
300 návštěv · 12,5%
-
4
Abendliche Waldszene ), 1870
200 návštěv · 8,3%
-
5
Rekonstruktion In Der Alten Nationalgalerie Berlin.
200 návštěv · 8,3%
-
6
Drei Männer in der Landschaft ), 1874
100 návštěv · 4,2%
-
7
Die Lebensalter (Orangenbild)
100 návštěv · 4,2%
-
8
Kassettenbild Ii
100 návštěv · 4,2%
-
9
Drei Jünglinge In Einem Orangenhain
100 návštěv · 4,2%
-
10
Entwurf Zum Bild Das Goldene Zeitalter I
100 návštěv · 4,2%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Hans Von Marées?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 500 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Hans Von Marées vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Hans Von Marées si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 60,0% | 70,8% |
| Měkké stínění | 24,0% | 25,0% |
| Střední jas | 10,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 4,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 54,2% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 20,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 79,5% | 92,3% |
| Neutrální tóny | 7,7% | 7,7% |
| Monochromní | 7,7% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 76,0% | 58,3% |
| Vyvážená | 20,0% | 37,5% |
| Živobylé | 4,0% | 4,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 40,0% | 33,3% |
| Jemný | 24,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 16,7% |
| Výrazný | 18,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 12,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 29,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 37,5% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 20,8% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 4,2% |
Která díla Hans Von Marées jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courtyard with the Grotto i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coachman and Nymph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Ganymede | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Riders II: Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Riders II: Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Yellow H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adolf von Marées, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Riders II: Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Hans Von Marées vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 50,0% |
| španělsky | 200 | 33,3% |
| ukrajinsky | 100 | 16,7% |
Kolik konzultací Hans Von Marées se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 400 |
| po 28 Zář | 400 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Hans Von Marées
Která díla umělce Hans Von Marées jsou nejčastěji prohlížena?
- Alte Nationalgalerie, Berlin. s 500 prohlédnutími (21% všech prohlídek Hans Von Marées). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Hans Von Marées vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 700krát za dvanáct měsíců: 700 na profilu umělce a 2 000 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Hans Von Marées čtenáři preferují?
- Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 38% návštěv oproti 10% v katalogu.