Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Harold Hopps na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Harold Hopps: statistiky v kostce
Higher Bebington, Wirral je nejvyhledávanějším dílem umělce Harold Hopps: 1 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 22% celkového počtu. Často se také zajímali o: Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 a Wallasey Mill, Wirral. Celkový počet prohlídek: 5 100 (1 500 profil umělce, 3 600 děl). Pokles o 29% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (3 700 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (69%), telefony (29%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 63% návštěv pro 26% katalogu.
Top 10 děl umělce Harold Hopps podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Harold Hopps.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1 200 návštěv · 22,2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 návštěv · 5,6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 návštěv · 5,6%
-
4
Yorkshire Moors
300 návštěv · 5,6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 návštěv · 3,7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 návštěv · 3,7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 návštěv · 3,7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 návštěv · 3,7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 návštěv · 3,7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 návštěv · 3,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Harold Hopps?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 400 | 300 |
| Říj 2026 | 200 | 300 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Harold Hopps?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Harold Hopps si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 0,0% |
| Střední jas | 26,0% | 63,0% |
| Jasná rovnováha | 70,0% | 37,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 44,4% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 38,9% |
| Vyvážená | 70,0% | 61,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 1,8% |
| Výrazný | 22,0% | 7,4% |
| Prohlášení | 74,0% | 90,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 46,0% | 57,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 30,0% | 18,5% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 9,3% |
| Silná barevná jednotnost | 12,0% | 14,8% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Harold Hopps?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Harold Hopps vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 500 | 68,6% |
| telefony | 1 500 | 29,4% |
| tablety | 100 | 2,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů Harold Hopps podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Harold Hopps včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 500 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 900 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 700 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 400 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 800 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 400 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 900 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 500 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Harold Hopps: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Harold Hopps má nejvíce prohlídek?
- Higher Bebington, Wirral: 1 200 návštěv, 22% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Harold Hopps?
- 5 100 návštěv za dvanáct měsíců (1 500 prohlídek profilu umělce, 3 600 prohlídek děl).
Je Harold Hopps vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (69%), telefony (29%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 69%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Harold Hopps?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 63% návštěv pro 26% katalogu.