Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Harold Wyllie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Harold Wyllie: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Harold Wyllie, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, s 100 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 17% všech prohlídek. V pořadí následují Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 a Army Reconnaissance. Profil umělce byl otevřen 700krát a záznamy děl 500krát, celkem 1 200krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 900. Čtenáři vybírají Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) v 50% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 17%.
Harold Wyllie: 6 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Harold Wyllie a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 návštěv · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 návštěv · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 návštěv · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 návštěv · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 návštěv · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 návštěv · 16,7%
Kdy byla konzultována záznam o Harold Wyllie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Harold Wyllie vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Harold Wyllie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 16,7% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 44,4% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 38,9% | 50,0% |
| Luminózní | 5,6% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,8% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 78,6% | 60,0% |
| Zemité tóny | 14,3% | 20,0% |
| Monochromní | 7,1% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 16,7% |
| Vyvážená | 72,2% | 66,7% |
| Živobylé | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 27,8% | 50,0% |
| Jemný | 38,9% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,2% | 16,7% |
| Prohlášení | 11,1% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,7% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 0,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Harold Wyllie měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Close of Day' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Sole Bay, 28… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Air and Naval Battle off Sp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of St Vincent, 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Armada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Whitley' Coming to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Harold Wyllie vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Harold Wyllie a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Harold Wyllie
Které dílo umělce Harold Wyllie je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 s 100 návštěvami a 17% dotazů. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Harold Wyllie na WikiOO.org?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na profil umělce, 500 u děl.
Která díla Harold Wyllie odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) získávají 50% návštěv pro 17% katalogu.