Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Baines na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Baines: statistiky v kostce
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street je nejvyhledávanějším dílem umělce Henry Baines: 1 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 60% celkového počtu. Často se také zajímali o: Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk a Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk. Celkový počet prohlídek: 2 300 (500 profil umělce, 1 800 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev), 70% návštěv pro 11% katalogu.
Top 9 děl umělce Henry Baines podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Henry Baines.
-
1
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street, 1857
1 200 návštěv · 60,0%
-
2
Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk, 1855
100 návštěv · 5,0%
-
3
Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk, 1859
100 návštěv · 5,0%
-
4
Common Staithe Quay, King's Lynn, Norfolk
100 návštěv · 5,0%
-
5
Clifton House Tower, Norfolk
100 návštěv · 5,0%
-
6
Friar's Gate (Carmelite Arch)
100 návštěv · 5,0%
-
7
Justice, Faith and Hope
100 návštěv · 5,0%
-
8
Sunset, Low Tide in the Wash
100 návštěv · 5,0%
-
9
King
100 návštěv · 5,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Henry Baines?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Henry Baines?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Henry Baines si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,7% | 0,0% |
| Střední jas | 50,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 32,6% | 75,0% |
| Luminózní | 2,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,7% | 65,0% |
| Jemné odstíny | 17,4% | 5,0% |
| Vyvážená jemnost | 41,3% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 19,6% | 5,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 41,5% | 88,9% |
| Zemité tóny | 34,2% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 21,9% | 5,6% |
| Monochromní | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,4% | 65,0% |
| Vyvážená | 60,9% | 25,0% |
| Živobylé | 21,7% | 10,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,3% | 0,0% |
| Jemný | 15,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,0% | 0,0% |
| Výrazný | 28,3% | 25,0% |
| Prohlášení | 39,1% | 75,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,9% | 70,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,5% | 5,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 52,2% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 15,2% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Henry Baines?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The colours of old England… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Botolph's from the Witha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yarmouth North Beach, Norfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Henry Baines podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Henry Baines včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Henry Baines: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Henry Baines má nejvíce prohlídek?
- A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street: 1 200 návštěv, 60% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Henry Baines?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Henry Baines?
- Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 70% návštěv pro 11% katalogu.