Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Carr na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Carr: statistiky v kostce
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949) je nejvyhledávanějším dílem umělce Henry Carr: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: Mrs Gertrude Kinnell a Waterfront, Algiers. Celkový počet prohlídek: 1 800 (500 profil umělce, 1 300 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 39% návštěv pro 16% katalogu.
Top 10 děl umělce Henry Carr podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Henry Carr.
-
1
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949), 1944
200 návštěv · 11,1%
-
2
Mrs Gertrude Kinnell, 1945
200 návštěv · 11,1%
-
3
Waterfront, Algiers, 1943
200 návštěv · 11,1%
-
4
HRH Princess Margaret (1930–2002), 1950
100 návštěv · 5,6%
-
5
Sister Edna Morris, Queen Alexandra's Imperial Military Nursing Service, 1943
100 návštěv · 5,6%
-
6
Dismantling an Emergency Water Tank, 1945
100 návštěv · 5,6%
-
7
Staff Sergeant Major E. A. Billett, 1943
100 návštěv · 5,6%
-
8
Nurse Giving an Injection of Penicilin to a Wounded Man, 15th Canadian General Hospital, 1944
100 návštěv · 5,6%
-
9
St Clement Dane's Church on Fire after Being Bombed, 1941
100 návštěv · 5,6%
-
10
Mosquito Nets, 1943
100 návštěv · 5,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Henry Carr?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Henry Carr?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Henry Carr si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,0% | 38,9% |
| Měkké stínění | 26,0% | 44,4% |
| Střední jas | 10,0% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 27,8% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 38,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 74,2% | 83,3% |
| Neutrální tóny | 16,1% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 6,5% | 8,3% |
| Monochromní | 3,2% | 8,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 46,0% | 66,7% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 38,0% | 44,4% |
| Jemný | 40,0% | 27,8% |
| Vyvážený | 10,0% | 11,1% |
| Výrazný | 4,0% | 11,1% |
| Prohlášení | 8,0% | 5,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 27,8% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 16,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Henry Carr?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Griller Quartet Sidney… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Service Fireman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Cartwright, Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Gertrude Kinnell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Drop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merchant Navy The Chain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pat Millard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Micheline Dehais, French Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sister Edna Morris, Queen A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vesuvius in Eruption, March… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Henry Carr podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Henry Carr včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Henry Carr: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Henry Carr má nejvíce prohlídek?
- General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949): 200 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Henry Carr?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 300 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Henry Carr?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 39% návštěv pro 16% katalogu.