Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Herman Lungkwitz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Herman Lungkwitz: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Herman Lungkwitz v databázi WikiOO.org stalo Falls of the Colorado, Austin: 200 prohlídek, což představuje 25% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Halle an der Saale a Herons on the Pedernales River. Záznamy o umělci Herman Lungkwitz byly prohlíženy celkem 1 200krát: 400krát u profilu umělce a 800krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Čtenáři konzultují Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 38% návštěv oproti 9% děl.
6 nejčastěji prohlížených děl umělce Herman Lungkwitz
Díla umělce Herman Lungkwitz seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Falls of the Colorado, Austin, 1875
200 návštěv · 25,0%
-
2
Halle an der Saale
200 návštěv · 25,0%
-
3
Herons on the Pedernales River, 1885
100 návštěv · 12,5%
-
4
Mission San Juan de Capistrano, 1856
100 návštěv · 12,5%
-
5
Hubbard Farm of Dana on Chapline Hill, 1851
100 návštěv · 12,5%
-
6
Lewis Grist Mill, 1856
100 návštěv · 12,5%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Herman Lungkwitz?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Herman Lungkwitz vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Herman Lungkwitz si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,7% | 12,5% |
| Měkké stínění | 26,1% | 25,0% |
| Střední jas | 47,8% | 62,5% |
| Jasná rovnováha | 4,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,7% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 34,8% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 43,5% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 65,0% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 33,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,4% | 50,0% |
| Vyvážená | 65,2% | 50,0% |
| Živobylé | 4,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,3% | 0,0% |
| Výrazný | 8,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 87,0% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,7% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,1% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 17,4% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 47,8% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Herman Lungkwitz jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guadalupe River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cave on the Pedernales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuhflucht bei Partenkirch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herons on the Pedernales Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paggi's Mill on Barton Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Shoal Creek, Austin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Texas Military Institute, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in Saxony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enchanted Rock near Frederi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Herman Lungkwitz vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Herman Lungkwitz se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Herman Lungkwitz
Která díla umělce Herman Lungkwitz jsou nejčastěji prohlížena?
- Falls of the Colorado, Austin s 200 prohlédnutími (25% všech prohlídek Herman Lungkwitz). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolikrát byl(a) Herman Lungkwitz vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 200krát za dvanáct měsíců: 400 na profilu umělce a 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Herman Lungkwitz čtenáři preferují?
- Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 38% návštěv oproti 9% v katalogu.