Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Delaroche na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Delaroche: statistiky v kostce
Mladá křesťanská mučednice je nejvyhledávanějším dílem umělce Paul Delaroche: 4 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Death of Elizabeth I, Queen of England a Young Christian Martyr. Celkový počet prohlídek: 11 200 (2 200 profil umělce, 9 000 děl). Nárůst o 85% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (7 000 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (72%), telefony (26%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Mystický (Atmosféra), 52% návštěv pro 0% katalogu.
Top 10 děl umělce Paul Delaroche podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Paul Delaroche.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Paul Delaroche?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
500
Čec 2026
1 700
5 300
Srp 2026
300
1 000
Zář 2026
200
2 200
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Paul Delaroche?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Paul Delaroche si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
0,0%
52,3%
Dramatický
57,1%
30,7%
Romantický
42,9%
17,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
28,6%
72,7%
Závažný a tklivý
28,6%
13,6%
Dramatický
14,3%
6,8%
Výrazný
14,3%
4,5%
Romantický
14,3%
2,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
50,0%
83,5%
Měkké stínění
24,0%
7,8%
Střední jas
12,0%
4,3%
Jasná rovnováha
6,0%
2,6%
Luminózní
8,0%
1,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
18,3%
Jemné odstíny
26,0%
64,3%
Vyvážená jemnost
30,0%
13,9%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
2,6%
Sytá barva
2,0%
0,9%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
67,6%
87,3%
Neutrální tóny
10,8%
7,3%
Tmavé tóny
10,8%
5,5%
Monochromní
10,8%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
67,0%
Vyvážená
36,0%
29,6%
Živobylé
12,0%
3,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
1,7%
Jemný
14,0%
12,2%
Vyvážený
8,0%
43,5%
Výrazný
14,0%
13,9%
Prohlášení
40,0%
28,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,0%
12,2%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
2,6%
Vyvážená harmonie
14,0%
7,0%
Silná barevná jednotnost
40,0%
73,9%
Jednotná paleta
20,0%
4,3%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Paul Delaroche?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Mladá křesťanská mučednice
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 900
500
1 100
Young Christian Martyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Death of Elizabeth I, Q…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Death of the Sons of Ki…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Bonaparte Crossing the Alps
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Execution of Lady Jane…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Napoléon at Fontainebleau,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Young Christian Martyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Napoleon Crossing the Alps
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Napoléon Bonaparte abdicate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Je Paul Delaroche vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
8 100
72,3%
telefony
2 900
25,9%
tablety
200
1,8%
Jaké je rozdělení čtenářů Paul Delaroche podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
Chinese
300
37,5%
německy
200
25,0%
italsky
100
12,5%
japonsky
100
12,5%
Chinese
100
12,5%
Jaká je denní čtenost Paul Delaroche včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
400
po 28 Zář
800
út 29 Zář
700
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
400
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
700
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
200
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
400
po 12 Říj
300
út 13 Říj
700
st 14 Říj
200
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
200
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
300
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
100
Paul Delaroche: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Paul Delaroche má nejvíce prohlídek?
Mladá křesťanská mučednice: 4 600 návštěv, 40% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Paul Delaroche?
11 200 návštěv za dvanáct měsíců (2 200 prohlídek profilu umělce, 9 000 prohlídek děl).
Je Paul Delaroche vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (72%), telefony (26%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 72%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Paul Delaroche?
Ano, Mystický (Atmosféra): 52% návštěv pro 0% katalogu.