Hugh Cameron Statistiky návštěv

1835 – 1918

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hugh Cameron na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Hugh Cameron: statistiky v kostce

Harvest Time in Lorne je nejvyhledávanějším dílem umělce Hugh Cameron: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: Stirling Castle a Largo Bay. Celkový počet prohlídek: 9 800 (7 500 profil umělce, 2 300 děl). Nárůst o 10% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Říj 2026 (3 300 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (55%), telefony (30%) a tablety (15%). Zaznamenaná preference: Pokojný (Emoční náboj), 100% návštěv pro 67% katalogu.

Top 10 děl umělce Hugh Cameron podle počtu prohlídek

Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Hugh Cameron.

  1. Harvest Time in Lorne 1 Harvest Time in Lorne, 1888 400 návštěv · 16,7%
  2. Stirling Castle 2 Stirling Castle 300 návštěv · 12,5%
  3. Largo Bay 3 Largo Bay, 1877 300 návštěv · 12,5%
  4. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 4 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 návštěv · 8,3%
  5. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 5 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 návštěv · 8,3%
  6. Highland Loch 6 Highland Loch 200 návštěv · 8,3%
  7. Loch Achray and Benvenue 7 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 návštěv · 4,2%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 návštěv · 4,2%
  9. Stirling Castle 9 Stirling Castle 100 návštěv · 4,2%
  10. Haymaking in the Scottish Countryside 10 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 návštěv · 4,2%

Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Hugh Cameron?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 20261 3001 200
Srp 20261 0000
Zář 20262 900100
Říj 20262 3001 000

Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Hugh Cameron?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Hugh Cameron?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Harvest Time near St Fillan…00000000100000
A Lonely Life000000000000
Gleaners000000000000
Harvest Time in Lorne0000000020000200
The Toilet000000000000
The Light of the Fireside000000000000
The Bait Gatherers000000000000
Dunblane Cathedral00000000100000
Stirling Castle000000001000100100
Going to the Hay000000000000

Je Hugh Cameron vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače5 40055,1%
telefony2 90029,6%
tablety1 50015,3%

Jaké je rozdělení čtenářů Hugh Cameron podle jazyka?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky1 00090,9%
italsky1009,1%

Jaká je denní čtenost Hugh Cameron včetně předpovědi?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj100
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj100
so 31 Říj100
ne 1 Lis0
po 2 Lis100
út 3 Lis0
st 4 Lis400
čt 5 Lis0
pá 6 Lis0
so 7 Lis (předpověď)100
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)100
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)400
čt 12 Lis (předpověď)100
pá 13 Lis (předpověď)100
so 14 Lis (předpověď)100
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)100
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)500
čt 19 Lis (předpověď)100
pá 20 Lis (předpověď)100
so 21 Lis (předpověď)100
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)100
út 24 Lis (předpověď)0
st 25 Lis (předpověď)600
čt 26 Lis (předpověď)100
pá 27 Lis (předpověď)100

Hugh Cameron: nejčastější dotazy

Které dílo umělce Hugh Cameron má nejvíce prohlídek?

Harvest Time in Lorne: 400 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Jaká je čtenost u Hugh Cameron?

9 800 návštěv za dvanáct měsíců (7 500 prohlídek profilu umělce, 2 300 prohlídek děl).

Je Hugh Cameron vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?

Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (55%), telefony (30%) a tablety (15%); nejvíce je jich počítače s podílem 55%.

Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Hugh Cameron?

Ano, Pokojný (Emoční náboj): 100% návštěv pro 67% katalogu.