Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hugh Cameron na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Hugh Cameron: statistiky v kostce
Harvest Time in Lorne je nejvyhledávanějším dílem umělce Hugh Cameron: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: Stirling Castle a Largo Bay. Celkový počet prohlídek: 9 800 (7 500 profil umělce, 2 300 děl). Nárůst o 10% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Říj 2026 (3 300 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (55%), telefony (30%) a tablety (15%). Zaznamenaná preference: Pokojný (Emoční náboj), 100% návštěv pro 67% katalogu.
Top 10 děl umělce Hugh Cameron podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Hugh Cameron.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Hugh Cameron?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 300
1 200
Srp 2026
1 000
0
Zář 2026
2 900
100
Říj 2026
2 300
1 000
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Hugh Cameron?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Hugh Cameron si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
33,3%
44,4%
Nostalgický
16,7%
33,3%
Pokojný
33,3%
22,2%
Dramatický
16,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
66,7%
100,0%
Osamělost
16,7%
0,0%
Závažný a tklivý
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
24,0%
0,0%
Měkké stínění
18,0%
20,8%
Střední jas
46,0%
75,0%
Jasná rovnováha
10,0%
4,2%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
16,7%
Jemné odstíny
20,0%
12,5%
Vyvážená jemnost
48,0%
58,3%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
12,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
78,6%
77,8%
Tmavé tóny
7,1%
16,7%
Neutrální tóny
11,9%
5,6%
Pastelové barvy
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
22,0%
12,5%
Vyvážená
66,0%
66,7%
Živobylé
12,0%
20,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
0,0%
Jemný
6,0%
4,2%
Vyvážený
16,0%
29,2%
Výrazný
32,0%
41,7%
Prohlášení
32,0%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
8,3%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
4,2%
Silná barevná jednotnost
42,0%
20,8%
Jednotná paleta
38,0%
66,7%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Hugh Cameron?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Harvest Time near St Fillan…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Lonely Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gleaners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Harvest Time in Lorne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
The Toilet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Light of the Fireside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bait Gatherers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dunblane Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stirling Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Going to the Hay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je Hugh Cameron vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 400
55,1%
telefony
2 900
29,6%
tablety
1 500
15,3%
Jaké je rozdělení čtenářů Hugh Cameron podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 000
90,9%
italsky
100
9,1%
Jaká je denní čtenost Hugh Cameron včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
100
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
0
st 4 Lis
400
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
400
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
100
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
500
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
600
čt 26 Lis (předpověď)
100
pá 27 Lis (předpověď)
100
Hugh Cameron: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Hugh Cameron má nejvíce prohlídek?
Harvest Time in Lorne: 400 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Hugh Cameron?
9 800 návštěv za dvanáct měsíců (7 500 prohlídek profilu umělce, 2 300 prohlídek děl).
Je Hugh Cameron vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (55%), telefony (30%) a tablety (15%); nejvíce je jich počítače s podílem 55%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Hugh Cameron?
Ano, Pokojný (Emoční náboj): 100% návštěv pro 67% katalogu.