Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hugues Merle na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hugues Merle: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Hugues Merle, které bylo nejčastěji prohlíženo, je The Lunatic Of Étretat, s 3 600 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 34% všech prohlídek. V pořadí následují The Lunatic of Etretat a Ruth In The Fields. Profil umělce byl otevřen 2 400krát a záznamy děl 8 300krát, celkem 10 700krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 84%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 5 300. Čtenáři si prohlížejí záznamy na telefony (50%), počítače (43%) a tablety (7%). Čtenáři vybírají Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) v 90% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 46%.
Hugues Merle: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Hugues Merle a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 návštěv · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 návštěv · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 návštěv · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 návštěv · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 návštěv · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 návštěv · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 návštěv · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 návštěv · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 návštěv · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 návštěv · 1,0%
Kdy byla konzultována záznam o Hugues Merle?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Srp 2026 | 0 | 1 900 |
| Zář 2026 | 1 100 | 2 400 |
Kdy jsou díla umělce Hugues Merle vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Hugues Merle?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,0% | 46,7% |
| Měkké stínění | 38,0% | 41,9% |
| Střední jas | 14,0% | 4,8% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 6,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 37,1% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 50,5% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 4,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 7,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,8% | 99,0% |
| Tmavé tóny | 8,1% | 1,0% |
| Neutrální tóny | 8,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 81,0% |
| Vyvážená | 48,0% | 11,4% |
| Živobylé | 2,0% | 7,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 4,8% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,9% |
| Výrazný | 22,0% | 8,6% |
| Prohlášení | 60,0% | 85,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 0,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 2,9% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 0,9% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 89,5% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 5,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Hugues Merle měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| Thoughts of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth of Hungary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Hugues Merle podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 5 400 | 50,5% |
| počítače | 4 600 | 43,0% |
| tablety | 700 | 6,5% |
V jakých jazycích je Hugues Merle vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 45,5% |
| španělsky | 300 | 27,3% |
| francouzsky | 100 | 9,1% |
| portugalsky | 100 | 9,1% |
| rusky | 100 | 9,1% |
Kolik konzultací denně pro Hugues Merle a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 600 |
| st 30 Zář | 400 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 300 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 600 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 400 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 500 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 500 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 500 |
| st 4 Lis (předpověď) | 400 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
O čtenářích umělce Hugues Merle
Které dílo umělce Hugues Merle je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě The Lunatic Of Étretat s 3 600 návštěvami a 34% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Hugues Merle na WikiOO.org?
- 10 700 návštěv za dvanáct měsíců: 2 400 na profil umělce, 8 300 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Hugues Merle?
- Používají telefony (50%), počítače (43%) a tablety (7%); telefony představuje 50% prohlídek.
Která díla Hugues Merle odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) získávají 90% návštěv pro 46% katalogu.