Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ignacio Pinazo Camarlench na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ignacio Pinazo Camarlench: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Ignacio Pinazo Camarlench, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Allegorie lásky, s 400 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 8% všech prohlídek. V pořadí následují The lineman a Amorcillo probouzí se. Profil umělce byl otevřen 1 900krát a záznamy děl 4 600krát, celkem 6 500krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 25%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 5 500. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (94%) a telefony (6%). Čtenáři vybírají Neutrální tóny (Barevná paleta) v 36% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 12%.
Ignacio Pinazo Camarlench: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Ignacio Pinazo Camarlench a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Allegorie lásky, 1900
400 návštěv · 7,5%
-
2
The lineman
400 návštěv · 7,5%
-
3
Amorcillo probouzí se, 1900
200 návštěv · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 návštěv · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 návštěv · 3,8%
-
6
Carnations
200 návštěv · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 návštěv · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 návštěv · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 návštěv · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 návštěv · 1,9%
Kdy byla konzultována záznam o Ignacio Pinazo Camarlench?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 1 400 | 4 100 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Ignacio Pinazo Camarlench vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Ignacio Pinazo Camarlench?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,0% | 24,5% |
| Měkké stínění | 26,0% | 26,4% |
| Střední jas | 32,0% | 20,8% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 24,5% |
| Luminózní | 0,0% | 3,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 24,5% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 9,4% |
| Vyvážená jemnost | 42,0% | 47,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,0% | 18,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,5% | 42,5% |
| Tmavé tóny | 35,0% | 21,3% |
| Neutrální tóny | 12,5% | 36,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,0% | 18,9% |
| Vyvážená | 58,0% | 43,4% |
| Živobylé | 24,0% | 37,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 13,2% |
| Jemný | 14,0% | 17,0% |
| Vyvážený | 24,0% | 17,0% |
| Výrazný | 32,0% | 30,2% |
| Prohlášení | 20,0% | 22,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 3,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 22,6% |
| Vyvážená harmonie | 24,0% | 26,4% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 37,7% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 9,4% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Ignacio Pinazo Camarlench měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Amorcillo probouzí se | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The daughters of Cid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of a boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clavariesas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figura femenina sentada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Carmelo Lacal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Ignacio Pinazo Camarlench podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 100 | 93,8% |
| telefony | 400 | 6,2% |
V jakých jazycích je Ignacio Pinazo Camarlench vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Ignacio Pinazo Camarlench a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Ignacio Pinazo Camarlench
Které dílo umělce Ignacio Pinazo Camarlench je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Allegorie lásky s 400 návštěvami a 8% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Ignacio Pinazo Camarlench na WikiOO.org?
- 6 500 návštěv za dvanáct měsíců: 1 900 na profil umělce, 4 600 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Ignacio Pinazo Camarlench?
- Používají počítače (94%) a telefony (6%); počítače představuje 94% prohlídek.
Která díla Ignacio Pinazo Camarlench odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 36% návštěv pro 12% katalogu.