Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Isaac Robert Cruikshank na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Isaac Robert Cruikshank: statistiky v kostce
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After je nejvyhledávanějším dílem umělce Isaac Robert Cruikshank: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor. a Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates. Celkový počet prohlídek: 1 000 (200 profil umělce, 800 děl). Vrchol: Čec 2026 (900 návštěv). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 38% návštěv pro 9% katalogu.
Top 7 děl umělce Isaac Robert Cruikshank podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Isaac Robert Cruikshank.
-
1
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After
200 návštěv · 25,0%
-
2
A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor.
100 návštěv · 12,5%
-
3
Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates
100 návštěv · 12,5%
-
4
A Man-Mid-Wife, or a newly discovered animal not Known in Buffon's time
100 návštěv · 12,5%
-
5
A group of physicians wrongly diagnosing the case of a pregn
100 návštěv · 12,5%
-
6
The Portsmouth Royal Mail Near Fareham, Hampshire
100 návštěv · 12,5%
-
7
Sketch
100 návštěv · 12,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Isaac Robert Cruikshank?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Isaac Robert Cruikshank?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Isaac Robert Cruikshank si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,2% | 0,0% |
| Měkké stínění | 9,4% | 37,5% |
| Střední jas | 18,8% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 46,9% | 50,0% |
| Luminózní | 18,8% | 12,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,9% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 28,1% | 37,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 75,9% | 57,1% |
| Zemité tóny | 17,2% | 28,6% |
| Pastelové barvy | 6,9% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,5% | 50,0% |
| Vyvážená | 59,4% | 50,0% |
| Živobylé | 3,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,2% | 0,0% |
| Jemný | 15,6% | 37,5% |
| Vyvážený | 6,2% | 12,5% |
| Výrazný | 28,1% | 12,5% |
| Prohlášení | 43,8% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 3,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,1% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 37,5% | 25,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Isaac Robert Cruikshank?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two doctors quarreling whil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| William Patrick Of Roughwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Portsmouth Royal Mail N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom ^ Jerry visiting the St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A sailor with a bandaged ey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Robert Price kneeling on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping In Sacks, Drawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A foolish man kissing a rib… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Orders of St. Pet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A doctor reprimanding an ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Isaac Robert Cruikshank podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Isaac Robert Cruikshank včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Isaac Robert Cruikshank: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Isaac Robert Cruikshank má nejvíce prohlídek?
- The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After: 200 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u Isaac Robert Cruikshank?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Isaac Robert Cruikshank?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 38% návštěv pro 9% katalogu.