Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacek Yerka na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacek Yerka: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Jacek Yerka v databázi WikiOO.org stalo Shelves of Books (also known as Bibliotama): 2 400 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Spring Labyrinth a The Angels' Kitchen. Záznamy o umělci Jacek Yerka byly prohlíženy celkem 19 500krát: 4 400krát u profilu umělce a 15 100krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 71% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 12 900 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (66%), telefony (29%) a tablety (6%). Čtenáři konzultují Výrazný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 48% návštěv oproti 24% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Jacek Yerka
Díla umělce Jacek Yerka seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Shelves of Books (also known as Bibliotama)
2 400 návštěv · 13,6%
-
2
Spring Labyrinth, 2004
1 300 návštěv · 7,4%
-
3
The Angels' Kitchen, 2005
800 návštěv · 4,5%
-
4
Back from Safari
700 návštěv · 4,0%
-
5
Back to Home
600 návštěv · 3,4%
-
6
Loading cities
400 návštěv · 2,3%
-
7
Learning Walk
300 návštěv · 1,7%
-
8
The Garden
300 návštěv · 1,7%
-
9
Strawberry garden
300 návštěv · 1,7%
-
10
Fences, 2014
300 návštěv · 1,7%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Jacek Yerka?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 800 | 11 100 |
| Srp 2026 | 1 200 | 3 900 |
| Zář 2026 | 1 400 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Jacek Yerka vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Jacek Yerka si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 5,7% |
| Měkké stínění | 16,0% | 18,8% |
| Střední jas | 44,0% | 46,0% |
| Jasná rovnováha | 26,0% | 26,1% |
| Luminózní | 10,0% | 3,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 10,8% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 33,5% |
| Vyvážená jemnost | 52,0% | 41,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 14,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 34,2% | 47,8% |
| Neutrální tóny | 52,6% | 33,6% |
| Přírodní motivy | 2,6% | 14,2% |
| Tmavé tóny | 7,9% | 3,0% |
| Pastelové barvy | 2,6% | 1,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 11,9% |
| Vyvážená | 58,0% | 66,5% |
| Živobylé | 30,0% | 21,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 2,3% |
| Jemný | 12,0% | 4,0% |
| Vyvážený | 14,0% | 9,1% |
| Výrazný | 24,0% | 47,7% |
| Prohlášení | 44,0% | 36,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 29,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 24,0% | 19,3% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 35,8% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 3,4% |
Která díla Jacek Yerka jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Epitaph - Jacek Yerka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Wegener's theory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back to Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Triptych - the left part | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathyscaphe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Swimming Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Back To Nature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Learning Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Dead end | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych - the middle part | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Jacek Yerka?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 12 800 | 65,6% |
| telefony | 5 600 | 28,7% |
| tablety | 1 100 | 5,6% |
V jakých jazycích je Jacek Yerka vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 1 200 | 50,0% |
| anglicky | 400 | 16,7% |
| italsky | 300 | 12,5% |
| španělsky | 200 | 8,3% |
| německy | 100 | 4,2% |
| polsky | 100 | 4,2% |
| turecky | 100 | 4,2% |
Kolik konzultací Jacek Yerka se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 900 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 300 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 400 |
| čt 1 Říj | 500 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 500 |
| st 14 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
Otázky týkající se čtenářů Jacek Yerka
Která díla umělce Jacek Yerka jsou nejčastěji prohlížena?
- Shelves of Books (also known as Bibliotama) s 2 400 prohlédnutími (14% všech prohlídek Jacek Yerka). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Jacek Yerka vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 19 500krát za dvanáct měsíců: 4 400 na profilu umělce a 15 100 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Jacek Yerka vyhledáván?
- Profil Jacek Yerka byl prohlížen na počítače (66%), telefony (29%) a tablety (6%); počítače tvoří 66% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Jacek Yerka čtenáři preferují?
- Výrazný (Kontrast): 48% návštěv oproti 24% v katalogu.