Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacob Kainen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacob Kainen: statistiky v kostce
Woman with Dark Hair je nejvyhledávanějším dílem umělce Jacob Kainen: 1 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: Color Guard a (Russian Suite) Pushkin. Celkový počet prohlídek: 5 300 (700 profil umělce, 4 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (4 800 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 75% návštěv pro 48% katalogu.
Top 10 děl umělce Jacob Kainen podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Jacob Kainen.
-
1
Woman with Dark Hair, 1959
1 200 návštěv · 25,0%
-
2
Color Guard, 1973
300 návštěv · 6,2%
-
3
(Russian Suite) Pushkin, 1973
300 návštěv · 6,2%
-
4
Midnight, 1965
200 návštěv · 4,2%
-
5
Forest Bird, 1950
200 návštěv · 4,2%
-
6
Back, 1966
200 návštěv · 4,2%
-
7
Cosmo Queen, 1972
200 návštěv · 4,2%
-
8
Cafeteria, 1936
100 návštěv · 2,1%
-
9
Luminary, 1976
100 návštěv · 2,1%
-
10
Pastorale, 1935
100 návštěv · 2,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Jacob Kainen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 4 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Jacob Kainen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Jacob Kainen si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,0% | 8,3% |
| Střední jas | 38,0% | 47,9% |
| Jasná rovnováha | 42,0% | 25,0% |
| Luminózní | 10,0% | 18,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 41,7% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 37,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 4,2% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 73,5% |
| Zemité tóny | 20,0% | 17,6% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 8,8% |
| Pastelové barvy | 4,4% | 0,0% |
| Monochromní | 2,2% | 0,0% |
| Západ slunce | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 46,0% | 52,1% |
| Živobylé | 22,0% | 14,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 6,2% |
| Jemný | 20,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 4,2% |
| Výrazný | 14,0% | 6,2% |
| Prohlášení | 48,0% | 75,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 27,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 27,1% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 39,6% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 6,2% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Jacob Kainen?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Dog Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Enforcer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Way XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rose Cocoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Midnight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flightmaster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy Telephoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| M Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Men Crawling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Jacob Kainen vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 200 | 79,2% |
| telefony | 1 000 | 18,9% |
| tablety | 100 | 1,9% |
Jaké je rozdělení čtenářů Jacob Kainen podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Jacob Kainen včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Jacob Kainen: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Jacob Kainen má nejvíce prohlídek?
- Woman with Dark Hair: 1 200 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Jacob Kainen?
- 5 300 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 4 600 prohlídek děl).
Je Jacob Kainen vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 79%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Jacob Kainen?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 75% návštěv pro 48% katalogu.