Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacques Blanchard na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacques Blanchard: statistiky v kostce
St Cecilia je nejvyhledávanějším dílem umělce Jacques Blanchard: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Často se také zajímali o: VENUS ET LES GRACES SURPRISES PAR UN MORTEL DIT AUTREFOIS CIMON ET EPHIGENE a St Sebastian Nursed by Irene and her Helpers, Jacques Blanchard, 1630 - 1638. Celkový počet prohlídek: 2 100 (700 profil umělce, 1 400 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 500 návštěv). Zaznamenaná preference: Elegance (Atmosféra), 60% návštěv pro 24% katalogu.
Top 10 děl umělce Jacques Blanchard podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Jacques Blanchard.
-
1
St Cecilia
300 návštěv · 20,0%
-
2
VENUS ET LES GRACES SURPRISES PAR UN MORTEL DIT AUTREFOIS CIMON ET EPHIGENE
200 návštěv · 13,3%
-
3
St Sebastian Nursed by Irene and her Helpers, Jacques Blanchard, 1630 - 1638, 1638
100 návštěv · 6,7%
-
4
Venus and the Three Graces Surprised by a Mortal, 1631
100 návštěv · 6,7%
-
5
Mars and the vestal virgin
100 návštěv · 6,7%
-
6
Tobias Healing the Blindness of His Father
100 návštěv · 6,7%
-
7
Charity (fragment), 1637
100 návštěv · 6,7%
-
8
La mort de Lucrèce
100 návštěv · 6,7%
-
9
LA CHARITE
100 návštěv · 6,7%
-
10
LE BAPTEME
100 návštěv · 6,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Jacques Blanchard?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 400 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Jacques Blanchard?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Jacques Blanchard si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Elegance | 23,8% | 60,0% |
| Dramatický | 42,9% | 10,0% |
| Romantický | 23,8% | 20,0% |
| Pokojný | 4,8% | 10,0% |
| Klidná atmosféra | 4,8% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 38,1% | 50,0% |
| Dramatický | 28,6% | 10,0% |
| Pokojný | 4,8% | 30,0% |
| Klidná | 4,8% | 10,0% |
| Energický | 4,8% | 0,0% |
| Melancholický | 4,8% | 0,0% |
| Nostalgický | 4,8% | 0,0% |
| Reflektivní | 4,8% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 59,5% | 46,7% |
| Měkké stínění | 35,1% | 46,7% |
| Střední jas | 5,4% | 6,7% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,4% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 32,4% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 35,1% | 60,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 48,6% | 33,3% |
| Vyvážená | 51,3% | 66,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,8% | 13,3% |
| Jemný | 16,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,8% | 20,0% |
| Výrazný | 18,9% | 6,7% |
| Prohlášení | 43,2% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,1% | 6,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,8% | 13,3% |
| Vyvážená harmonie | 13,5% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 53,3% |
| Jednotná paleta | 13,5% | 6,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Jacques Blanchard?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Venus and the Three Graces… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Sculptor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child with Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zeus and Semele | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ and the Adulteress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Cavalier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Descent of the Holy Spi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Danaë | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Jaké je rozdělení čtenářů Jacques Blanchard podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Jacques Blanchard včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 300 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 300 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Jacques Blanchard: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Jacques Blanchard má nejvíce prohlídek?
- St Cecilia: 300 návštěv, 20% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Jacques Blanchard?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 1 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Jacques Blanchard?
- Ano, Elegance (Atmosféra): 60% návštěv pro 24% katalogu.