Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacques Gamelin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacques Gamelin: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Jacques Gamelin, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Naufrage au soleil couchant, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 12% všech prohlídek. V pořadí následují Abraham visité par trois anges a Portrait de Suriray de La Rue (au fort de Bellegarde). Profil umělce byl otevřen 500krát a záznamy děl 2 000krát, celkem 2 500krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 2 000. Čtenáři vybírají Vyvážená jemnost (Nasycení barev) v 50% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 28%.
Jacques Gamelin: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Jacques Gamelin a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Naufrage au soleil couchant
300 návštěv · 12,5%
-
2
Abraham visité par trois anges
300 návštěv · 12,5%
-
3
Portrait de Suriray de La Rue (au fort de Bellegarde)
200 návštěv · 8,3%
-
4
Portrait de Jean Baptiste François Frion
200 návštěv · 8,3%
-
5
Alexandre et Diogène
100 návštěv · 4,2%
-
6
Soldats espagnols arrêtant les voyageurs
100 návštěv · 4,2%
-
7
Le mariage de Tobie et de Sara
100 návštěv · 4,2%
-
8
Portrait de M. Beaux
100 návštěv · 4,2%
-
9
La mort de Socrate
100 návštěv · 4,2%
-
10
Tête de femme pleurant son enfant
100 návštěv · 4,2%
Kdy byla konzultována záznam o Jacques Gamelin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Jacques Gamelin vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Jacques Gamelin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,0% | 20,8% |
| Měkké stínění | 32,0% | 25,0% |
| Střední jas | 34,0% | 54,2% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 20,8% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,6% | 81,8% |
| Tmavé tóny | 10,5% | 13,6% |
| Neutrální tóny | 7,9% | 4,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 25,0% |
| Vyvážená | 48,0% | 62,5% |
| Živobylé | 6,0% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 8,3% |
| Jemný | 32,0% | 41,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 20,8% |
| Výrazný | 28,0% | 20,8% |
| Prohlášení | 14,0% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 4,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 26,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 25,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Jacques Gamelin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Socrate buvant la cigue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| LA BATAILLE DE CONSTANTIN L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Suriray de La R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacques Gamelin - Le Miracl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Charge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two young soldiers drinking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Christ chassant les marc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Charge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Gimer Followed by Two… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jacques Gamelin vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Jacques Gamelin a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 200 |
O čtenářích umělce Jacques Gamelin
Které dílo umělce Jacques Gamelin je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Naufrage au soleil couchant s 300 návštěvami a 12% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Jacques Gamelin na WikiOO.org?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na profil umělce, 2 000 u děl.
Která díla Jacques Gamelin odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 50% návštěv pro 28% katalogu.