Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Aumonier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Aumonier: statistiky v kostce
The Thames Embankment, London je nejvyhledávanějším dílem umělce James Aumonier: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 27% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Black Mountains a The Silver Lining of the Cloud. Celkový počet prohlídek: 2 500 (400 profil umělce, 2 100 děl). Nárůst o 200% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 60% návštěv pro 35% katalogu.
Top 10 děl umělce James Aumonier podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Aumonier.
-
1
The Thames Embankment, London, 1882
700 návštěv · 26,9%
-
2
The Black Mountains, 1905
200 návštěv · 7,7%
-
3
The Silver Lining of the Cloud, 1890
200 návštěv · 7,7%
-
4
The Thames at Great Marlowe, 1876
100 návštěv · 3,8%
-
5
Hampshire Landscape, 1876
100 návštěv · 3,8%
-
6
In the West Country, 1850
100 návštěv · 3,8%
-
7
An Easter Holiday, the Children of Bloomsbury Parochial School in a Wood at Watford, 1874
100 návštěv · 3,8%
-
8
The Orchard
100 návštěv · 3,8%
-
9
Landscape
100 návštěv · 3,8%
-
10
A Sussex Stream
100 návštěv · 3,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Aumonier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 200 | 700 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Aumonier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl James Aumonier si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,1% | 7,7% |
| Měkké stínění | 12,5% | 7,7% |
| Střední jas | 43,8% | 34,6% |
| Jasná rovnováha | 39,6% | 46,2% |
| Luminózní | 2,1% | 3,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,4% | 11,5% |
| Jemné odstíny | 14,6% | 11,5% |
| Vyvážená jemnost | 41,7% | 38,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 33,3% | 38,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 35,1% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 32,4% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 32,4% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,2% | 11,5% |
| Vyvážená | 39,6% | 19,2% |
| Živobylé | 54,2% | 69,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 3,9% |
| Jemný | 12,5% | 7,7% |
| Vyvážený | 16,7% | 19,2% |
| Výrazný | 25,0% | 23,1% |
| Prohlášení | 37,5% | 46,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,2% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,1% | 3,9% |
| Vyvážená harmonie | 4,2% | 3,9% |
| Silná barevná jednotnost | 35,4% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 52,1% | 61,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Aumonier?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gathering Bait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Holiday, the Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Labourer's Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Nook in Nature's Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| When the Tide is Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the West Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In the West Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Bait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Holiday, the Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů James Aumonier podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| francouzsky | 100 | 50,0% |
Jaká je denní čtenost James Aumonier včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 200 |
| po 26 Říj | 300 |
| út 27 Říj | 500 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
James Aumonier: nejčastější dotazy
Které dílo umělce James Aumonier má nejvíce prohlídek?
- The Thames Embankment, London: 700 návštěv, 27% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u James Aumonier?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 2 100 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Aumonier?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 60% návštěv pro 35% katalogu.