Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Duffield Harding na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Duffield Harding: statistiky v kostce
The Old Water Mill je nejvyhledávanějším dílem umělce James Duffield Harding: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Často se také zajímali o: Water Mill a Beilstein On The Moselle, Germany. Celkový počet prohlídek: 1 400 (200 profil umělce, 1 200 děl). Nárůst o 300% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (800 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 53% návštěv pro 26% katalogu.
Top 10 děl umělce James Duffield Harding podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Duffield Harding.
-
1
The Old Water Mill
300 návštěv · 20,0%
-
2
Water Mill
200 návštěv · 13,3%
-
3
Beilstein On The Moselle, Germany
200 návštěv · 13,3%
-
4
Lancing the Whale
100 návštěv · 6,7%
-
5
Maharaja Gulab Singh Of Kashmir
100 návštěv · 6,7%
-
6
Raja Lal Singh, Of First Anglo-sikh War
100 návštěv · 6,7%
-
7
The Majority Rural Subjects And Tree Studies
100 návštěv · 6,7%
-
8
In Barnham Marshes
100 návštěv · 6,7%
-
9
Ivrea, Val d'Aosta
100 návštěv · 6,7%
-
10
The Bay Of Baia, Naples
100 návštěv · 6,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Duffield Harding?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Duffield Harding?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl James Duffield Harding si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,0% | 20,0% |
| Střední jas | 26,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 20,0% |
| Luminózní | 20,0% | 26,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 53,3% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 13,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 67,4% | 53,8% |
| Zemité tóny | 28,3% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 2,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 20,0% |
| Vyvážená | 62,0% | 80,0% |
| Živobylé | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 13,3% |
| Jemný | 30,0% | 13,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 33,3% |
| Výrazný | 20,0% | 13,3% |
| Prohlášení | 30,0% | 26,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 6,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 6,7% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 40,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Duffield Harding?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Shady Nook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Welch Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle Grazing by a Path in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont blanc from between st.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grand Canal, Venice on | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ivrea, Val d'Aosta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Bridge, St Goth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Corsair's Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů James Duffield Harding podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| švédsky | 200 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost James Duffield Harding včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
James Duffield Harding: nejčastější dotazy
Které dílo umělce James Duffield Harding má nejvíce prohlídek?
- The Old Water Mill: 300 návštěv, 20% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u James Duffield Harding?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 1 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Duffield Harding?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 53% návštěv pro 26% katalogu.