Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Giles na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Giles: statistiky v kostce
Stags on the Highlands je nejvyhledávanějším dílem umělce James Giles: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 15% celkového počtu. Často se také zajímali o: Fyvie Castle, Aberdeenshire a Gray Campbell. Celkový počet prohlídek: 3 600 (1 700 profil umělce, 1 900 děl). Pokles o 25% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 900 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (86%), telefony (11%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 50% návštěv pro 32% katalogu.
Top 10 děl umělce James Giles podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Giles.
-
1
Stags on the Highlands
300 návštěv · 15,0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 návštěv · 10,0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 návštěv · 10,0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 návštěv · 5,0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 návštěv · 5,0%
-
6
Waterfall, 1851
100 návštěv · 5,0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 návštěv · 5,0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 návštěv · 5,0%
-
9
Tolquhon Castle
100 návštěv · 5,0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 návštěv · 5,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Giles?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 500 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Giles?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl James Giles si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,0% | 35,0% |
| Měkké stínění | 26,0% | 35,0% |
| Střední jas | 30,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 5,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,0% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 44,0% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,1% | 88,2% |
| Neutrální tóny | 17,8% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 30,0% |
| Vyvážená | 72,0% | 70,0% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 10,0% |
| Jemný | 12,0% | 15,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,0% | 10,0% |
| Prohlášení | 52,0% | 65,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 15,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 5,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 30,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Giles?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falconer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je James Giles vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 100 | 86,1% |
| telefony | 400 | 11,1% |
| tablety | 100 | 2,8% |
Jaké je rozdělení čtenářů James Giles podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 60,0% |
| korejsky | 100 | 20,0% |
| srbsky | 100 | 20,0% |
Jaká je denní čtenost James Giles včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 300 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 300 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 400 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 300 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 400 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
James Giles: nejčastější dotazy
Které dílo umělce James Giles má nejvíce prohlídek?
- Stags on the Highlands: 300 návštěv, 15% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u James Giles?
- 3 600 návštěv za dvanáct měsíců (1 700 prohlídek profilu umělce, 1 900 prohlídek děl).
Je James Giles vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (86%), telefony (11%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 86%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Giles?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 50% návštěv pro 32% katalogu.