Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Peel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Peel: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem James Peel v databázi WikiOO.org stalo Roke Farm, Witley, Surrey: 300 prohlídek, což představuje 21% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Borrowdale, Cumbria a Church Field at Edmonton. Záznamy o umělci James Peel byly prohlíženy celkem 1 700krát: 600krát u profilu umělce a 1 100krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Čtenáři konzultují Jemné odstíny (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 39% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce James Peel
Díla umělce James Peel seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Roke Farm, Witley, Surrey
300 návštěv · 21,4%
-
2
Borrowdale, Cumbria
300 návštěv · 21,4%
-
3
Church Field at Edmonton, 1869
100 návštěv · 7,1%
-
4
Landscape with a River, 1877
100 návštěv · 7,1%
-
5
Totteridge, near Hampstead, 1900
100 návštěv · 7,1%
-
6
Near Rosthwaite
100 návštěv · 7,1%
-
7
The Head of Loch Lomond
100 návštěv · 7,1%
-
8
The Reaper
100 návštěv · 7,1%
-
9
Cotherstone, Yorkshire
100 návštěv · 7,1%
-
10
Landscape with Cows
100 návštěv · 7,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce James Peel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou díla umělce James Peel vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce James Peel si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,4% | 0,0% |
| Měkké stínění | 21,9% | 28,6% |
| Střední jas | 56,1% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 19,5% | 21,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 19,5% | 7,1% |
| Jemné odstíny | 39,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,6% | 35,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,9% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 43,3% | 50,0% |
| Zemité tóny | 43,3% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 8,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,9% | 28,6% |
| Vyvážená | 65,8% | 57,1% |
| Živobylé | 12,2% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 7,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,3% | 14,3% |
| Výrazný | 14,6% | 21,4% |
| Prohlášení | 68,3% | 64,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,6% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,9% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 34,2% | 35,7% |
| Jednotná paleta | 46,3% | 50,0% |
Která díla James Peel jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape in the Glaslyn Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hauling Logs near Rhuddlan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pont y Pant and the Lledr V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape River and Mountai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totteridge, near Hampstead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
V jakých jazycích je James Peel vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací James Peel se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se čtenářů James Peel
Která díla umělce James Peel jsou nejčastěji prohlížena?
- Roke Farm, Witley, Surrey s 300 prohlédnutími (21% všech prohlídek James Peel). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) James Peel vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 700krát za dvanáct měsíců: 600 na profilu umělce a 1 100 u záznamů děl.
Jaké díla umělce James Peel čtenáři preferují?
- Jemné odstíny (Nasycení barev): 50% návštěv oproti 39% v katalogu.