Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Wijnants na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jan Wijnants: statistiky v kostce
Parable of the Good Samaritan je nejvyhledávanějším dílem umělce Jan Wijnants: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 15% celkového počtu. Často se také zajímali o: Landscape with a Hunter and Figures a A Landscape with a Woman driving Sheep through a Ruined Archway. Celkový počet prohlídek: 2 800 (400 profil umělce, 2 400 děl). Pokles o 88% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 900 návštěv). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 63% návštěv pro 30% katalogu.
Top 10 děl umělce Jan Wijnants podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Jan Wijnants.
-
1
Parable of the Good Samaritan, 1670
400 návštěv · 14,8%
-
2
Landscape with a Hunter and Figures, 1670
400 návštěv · 14,8%
-
3
A Landscape with a Woman driving Sheep through a Ruined Archway, 1667
300 návštěv · 11,1%
-
4
Landscape with a Woman and a Dog
300 návštěv · 11,1%
-
5
A Landscape with a High Dune and Peasants on a Road
100 návštěv · 3,7%
-
6
Landscape in Dunes with a Married Couple, 1684
100 návštěv · 3,7%
-
7
Landscape with a Man and a Dog
100 návštěv · 3,7%
-
8
Landscape with a Pedlar and a Woman Resting, 1669
100 návštěv · 3,7%
-
9
Extensive Wooded Landscape with Herdsmen and Cattle on a Road, 1666
100 návštěv · 3,7%
-
10
A Hilly Landscape with a Hawking Party, 1665
100 návštěv · 3,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Jan Wijnants?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 100 | 700 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Jan Wijnants?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Jan Wijnants si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 7,4% |
| Měkké stínění | 50,0% | 59,3% |
| Střední jas | 34,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 59,3% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 14,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 3,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,6% | 81,2% |
| Neutrální tóny | 21,4% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 6,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 55,6% |
| Vyvážená | 38,0% | 44,4% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 7,4% |
| Výrazný | 30,0% | 63,0% |
| Prohlášení | 42,0% | 18,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 63,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 25,9% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Jan Wijnants?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parable of the Good Samarit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Hunter and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Forest Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dune Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A peasant cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Track by a Dune, with Pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Rider Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Jan Wijnants podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Jan Wijnants včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Jan Wijnants: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Jan Wijnants má nejvíce prohlídek?
- Parable of the Good Samaritan: 400 návštěv, 15% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Jan Wijnants?
- 2 800 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 2 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Jan Wijnants?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 63% návštěv pro 30% katalogu.