Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Josef Horemans Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jan Josef Horemans Starší: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Jan Josef Horemans Starší v databázi WikiOO.org stalo Operation: 400 prohlídek, což představuje 44% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient a A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Záznamy o umělci Jan Josef Horemans Starší byly prohlíženy celkem 2 700krát: 1 900krát u profilu umělce a 800krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Jemné odstíny (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 78% návštěv oproti 48% děl.
6 nejčastěji prohlížených děl umělce Jan Josef Horemans Starší
Díla umělce Jan Josef Horemans Starší seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Operation, 1740
400 návštěv · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 návštěv · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 návštěv · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 návštěv · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 návštěv · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 návštěv · 11,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Jan Josef Horemans Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 1 300 | 600 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Jan Josef Horemans Starší vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Jan Josef Horemans Starší si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 74,2% | 100,0% |
| Měkké stínění | 6,5% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 3,2% | 0,0% |
| Luminózní | 16,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,7% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 48,4% | 77,8% |
| Vyvážená jemnost | 12,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,4% | 100,0% |
| Monochromní | 13,8% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 13,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 67,7% | 88,9% |
| Vyvážená | 19,4% | 11,1% |
| Živobylé | 12,9% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 67,7% | 77,8% |
| Jemný | 19,4% | 22,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,9% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,2% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 58,1% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 19,4% | 44,4% |
Která díla Jan Josef Horemans Starší jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jan Josef Horemans Starší vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| maďarsky | 100 | 50,0% |
Kolik konzultací Jan Josef Horemans Starší se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Jan Josef Horemans Starší
Která díla umělce Jan Josef Horemans Starší jsou nejčastěji prohlížena?
- Operation s 400 prohlédnutími (44% všech prohlídek Jan Josef Horemans Starší). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolikrát byl(a) Jan Josef Horemans Starší vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 700krát za dvanáct měsíců: 1 900 na profilu umělce a 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Jan Josef Horemans Starší čtenáři preferují?
- Jemné odstíny (Nasycení barev): 78% návštěv oproti 48% v katalogu.