Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Sluyters na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jan Sluyters: statistiky v kostce
Sawmill Het Luipaard je nejvyhledávanějším dílem umělce Jan Sluyters: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 26% celkového počtu. Často se také zajímali o: Elisha and the Son of the Shunammite Woman a Landscape by Moonlight II. Celkový počet prohlídek: 2 000 (500 profil umělce, 1 500 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 700 návštěv). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 81% návštěv pro 52% katalogu.
Top 10 děl umělce Jan Sluyters podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Jan Sluyters.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 návštěv · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 návštěv · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 návštěv · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 návštěv · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 návštěv · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 návštěv · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 návštěv · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 návštěv · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 návštěv · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 návštěv · 5,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Jan Sluyters?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Jan Sluyters?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Jan Sluyters si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 15,6% | 21,1% |
| Měkké stínění | 34,4% | 47,4% |
| Střední jas | 37,5% | 26,3% |
| Jasná rovnováha | 6,2% | 5,3% |
| Luminózní | 6,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 10,5% |
| Jemné odstíny | 40,6% | 52,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,8% | 31,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 3,1% | 5,3% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,2% | 81,2% |
| Tmavé tóny | 21,7% | 6,2% |
| Neutrální tóny | 13,0% | 6,2% |
| Monochromní | 4,3% | 6,2% |
| Pastelové barvy | 8,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,2% | 31,6% |
| Vyvážená | 53,1% | 63,2% |
| Živobylé | 15,6% | 5,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,8% | 5,3% |
| Jemný | 15,6% | 31,6% |
| Vyvážený | 9,4% | 5,3% |
| Výrazný | 25,0% | 15,8% |
| Prohlášení | 31,2% | 42,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 36,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,9% | 5,3% |
| Vyvážená harmonie | 28,1% | 26,3% |
| Silná barevná jednotnost | 15,6% | 26,3% |
| Jednotná paleta | 9,4% | 5,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Jan Sluyters?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Jaké je rozdělení čtenářů Jan Sluyters podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| estonsky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Jan Sluyters včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Jan Sluyters: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Jan Sluyters má nejvíce prohlídek?
- Sawmill Het Luipaard: 500 návštěv, 26% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Jan Sluyters?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Jan Sluyters?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 81% návštěv pro 52% katalogu.