Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jehan Georges Vibert na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jehan Georges Vibert: statistiky v kostce
Les Appréts je nejvyhledávanějším dílem umělce Jehan Georges Vibert: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Fine Point a The Diet. Celkový počet prohlídek: 2 400 (700 profil umělce, 1 700 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 000 návštěv). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 48% návštěv pro 32% katalogu.
Top 10 děl umělce Jehan Georges Vibert podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Jehan Georges Vibert.
-
1
Les Appréts
300 návštěv · 14,3%
-
2
A Fine Point
300 návštěv · 14,3%
-
3
The Diet
200 návštěv · 9,5%
-
4
The Marvelous Sauce
100 návštěv · 4,8%
-
5
Monsignor visiting
100 návštěv · 4,8%
-
6
Cardinal Reading a Letter
100 návštěv · 4,8%
-
7
The Serenade
100 návštěv · 4,8%
-
8
Un Secret D'etat
100 návštěv · 4,8%
-
9
The Wrath of the Bishop
100 návštěv · 4,8%
-
10
Tea for the Bishop
100 návštěv · 4,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Jehan Georges Vibert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Jehan Georges Vibert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Jehan Georges Vibert si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 50,0% | 52,4% |
| Měkké stínění | 32,0% | 47,6% |
| Střední jas | 10,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,0% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 32,0% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,0% | 23,8% |
| Sytá barva | 2,0% | 4,8% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 61,9% |
| Tmavé tóny | 26,5% | 38,1% |
| Neutrální tóny | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 38,1% |
| Vyvážená | 52,0% | 33,3% |
| Živobylé | 22,0% | 28,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 14,3% |
| Jemný | 20,0% | 19,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 9,5% |
| Výrazný | 24,0% | 14,3% |
| Prohlášení | 34,0% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 9,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 56,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 4,8% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Jehan Georges Vibert?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monsignor visiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Marvelous Sauce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eureka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Marvelous Sauce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thespians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un Secret D'etat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Grand White Enuch Watchin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cardinal Reading a Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| the duet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wrath of the Bishop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Jehan Georges Vibert podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| španělsky | 100 | 50,0% |
Jaká je denní čtenost Jehan Georges Vibert včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Jehan Georges Vibert: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Jehan Georges Vibert má nejvíce prohlídek?
- Les Appréts: 300 návštěv, 14% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Jehan Georges Vibert?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 1 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Jehan Georges Vibert?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 48% návštěv pro 32% katalogu.