Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Arthur Lomax na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Arthur Lomax: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem John Arthur Lomax v databázi WikiOO.org stalo When I Was A Boy: 200 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Aren't You Ready a Sketches. Záznamy o umělci John Arthur Lomax byly prohlíženy celkem 1 400krát: 100krát u profilu umělce a 1 300krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Prohlášení (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 21% návštěv oproti 7% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce John Arthur Lomax
Díla umělce John Arthur Lomax seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
When I Was A Boy
200 návštěv · 14,3%
-
2
Aren't You Ready
200 návštěv · 14,3%
-
3
Sketches
200 návštěv · 14,3%
-
4
How The Old Squire Caught The Big Jack
100 návštěv · 7,1%
-
5
In Der Bibliothek
100 návštěv · 7,1%
-
6
A Cheering Glass
100 návštěv · 7,1%
-
7
Interrupted Studies
100 návštěv · 7,1%
-
8
Dawn
100 návštěv · 7,1%
-
9
A Favourite Author
100 návštěv · 7,1%
-
10
Enough
100 návštěv · 7,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce John Arthur Lomax?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou díla umělce John Arthur Lomax vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce John Arthur Lomax si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 70,4% | 64,3% |
| Měkké stínění | 25,9% | 35,7% |
| Střední jas | 3,7% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,8% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 51,8% | 42,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,1% | 21,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 28,6% |
| Vyvážená | 66,7% | 71,4% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,8% | 7,1% |
| Jemný | 44,4% | 35,7% |
| Vyvážený | 11,1% | 21,4% |
| Výrazný | 22,2% | 14,3% |
| Prohlášení | 7,4% | 21,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,7% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 66,7% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 21,4% |
Která díla John Arthur Lomax jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Poacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Birds Are Not Caught By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When I Was A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aren't You Ready | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| After the hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Favourite Author | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cheering Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Der Bibliothek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Moment's Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Doubt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je John Arthur Lomax vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací John Arthur Lomax se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů John Arthur Lomax
Která díla umělce John Arthur Lomax jsou nejčastěji prohlížena?
- When I Was A Boy s 200 prohlédnutími (14% všech prohlídek John Arthur Lomax). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) John Arthur Lomax vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 400krát za dvanáct měsíců: 100 na profilu umělce a 1 300 u záznamů děl.
Jaké díla umělce John Arthur Lomax čtenáři preferují?
- Prohlášení (Kontrast): 21% návštěv oproti 7% v katalogu.