Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Atkinson Grimshaw na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
John Atkinson Grimshaw: statistiky v kostce
Liverpool z Wappingu je nejvyhledávanějším dílem umělce John Atkinson Grimshaw: 2 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 7% celkového počtu. Často se také zajímali o: Park Row, Leeds a Canny Glasgow. Celkový počet prohlídek: 33 300 (7 200 profil umělce, 26 100 děl). Nárůst o 236% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Zář 2026 (14 100 návštěv). Jazyky: anglicky (37%), německy (14%) a italsky (10%). Rozdělení zařízení: počítače (64%), telefony (34%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Nostalgický (Atmosféra), 39% návštěv pro 0% katalogu.
Top 10 děl umělce John Atkinson Grimshaw podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Atkinson Grimshaw.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Atkinson Grimshaw?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
900
Čec 2026
1 000
13 000
Srp 2026
700
3 500
Zář 2026
5 400
8 700
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Atkinson Grimshaw?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Atkinson Grimshaw si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
0,0%
38,7%
Romantický
37,5%
29,9%
Pokojný
25,0%
11,7%
Dramatický
25,0%
8,8%
Eterický
12,5%
5,1%
Klidná atmosféra
0,0%
2,9%
Mystický
0,0%
2,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
37,5%
46,0%
Reflektivní
12,5%
21,9%
Záhadný
12,5%
8,8%
Klidná
0,0%
7,3%
Nostalgický
25,0%
5,1%
Romantický
0,0%
4,4%
Duchovní
0,0%
2,9%
Pokojný
12,5%
2,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
31,6%
Měkké stínění
52,0%
38,3%
Střední jas
24,0%
23,1%
Jasná rovnováha
8,0%
6,5%
Luminózní
0,0%
0,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
12,0%
14,6%
Jemné odstíny
26,0%
36,1%
Vyvážená jemnost
44,0%
27,0%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
20,6%
Sytá barva
0,0%
1,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
48,5%
44,6%
Tmavé tóny
36,4%
40,0%
Neutrální tóny
12,1%
12,1%
Monochromní
3,0%
2,8%
Přírodní motivy
0,0%
0,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
22,5%
Vyvážená
60,0%
48,7%
Živobylé
20,0%
28,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
25,6%
Jemný
8,0%
13,5%
Vyvážený
16,0%
11,0%
Výrazný
22,0%
24,2%
Prohlášení
38,0%
25,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
11,6%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
2,2%
Vyvážená harmonie
8,0%
12,1%
Silná barevná jednotnost
40,0%
45,6%
Jednotná paleta
34,0%
28,4%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Atkinson Grimshaw?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Liverpool z Wappingu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
1 300
Endymion na Latmuzu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
Canny Glasgow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
800
The Custom House, Liverpool…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Spirit of the Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London, View of Heath Stree…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Humber Docks, Hull
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
400
Blackman Street, London
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Park Row, Leeds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
Scarborough by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Je John Atkinson Grimshaw vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
21 400
64,3%
telefony
11 300
33,9%
tablety
600
1,8%
Jaké je rozdělení čtenářů John Atkinson Grimshaw podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 900
36,7%
německy
1 100
13,9%
italsky
800
10,1%
dánsky
400
5,1%
francouzsky
400
5,1%
rusky
400
5,1%
arabsky
300
3,8%
portugalsky
300
3,8%
maďarsky
200
2,5%
polsky
200
2,5%
Jaká je denní čtenost John Atkinson Grimshaw včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
300
pá 25 Zář
1 100
so 26 Zář
1 200
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
800
út 29 Zář
300
st 30 Zář
800
čt 1 Říj
300
pá 2 Říj
800
so 3 Říj
800
ne 4 Říj
1 300
po 5 Říj
700
út 6 Říj
1 400
st 7 Říj
1 500
čt 8 Říj
900
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
1 000
ne 11 Říj
700
po 12 Říj
200
út 13 Říj
300
st 14 Říj
700
čt 15 Říj (předpověď)
400
pá 16 Říj (předpověď)
500
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
600
po 19 Říj (předpověď)
400
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
700
čt 22 Říj (předpověď)
300
pá 23 Říj (předpověď)
500
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
500
po 26 Říj (předpověď)
400
út 27 Říj (předpověď)
400
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
400
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
500
po 2 Lis (předpověď)
300
út 3 Lis (předpověď)
400
st 4 Lis (předpověď)
600
John Atkinson Grimshaw: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Atkinson Grimshaw má nejvíce prohlídek?
Liverpool z Wappingu: 2 500 návštěv, 7% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u John Atkinson Grimshaw?
33 300 návštěv za dvanáct měsíců (7 200 prohlídek profilu umělce, 26 100 prohlídek děl).
Je John Atkinson Grimshaw vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (64%), telefony (34%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 64%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu John Atkinson Grimshaw?
anglicky (37%), německy (14%) a italsky (10%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 37%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Atkinson Grimshaw?
Ano, Nostalgický (Atmosféra): 39% návštěv pro 0% katalogu.