Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Frederick Herring Sr. na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Frederick Herring Sr.: statistiky v kostce
Mazeppa Pursued by Wolves je nejvyhledávanějším dílem umělce John Frederick Herring Sr.: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: Two Horses with a Foal, by a Fence a Streatlam Stud, Mares and Foals. Celkový počet prohlídek: 3 800 (600 profil umělce, 3 200 děl). Nárůst o 150% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (3 100 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (89%) a telefony (11%). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 80% návštěv pro 58% katalogu.
Top 10 děl umělce John Frederick Herring Sr. podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Frederick Herring Sr..
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 návštěv · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 návštěv · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 návštěv · 5,9%
-
4
Two cats
200 návštěv · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 návštěv · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 návštěv · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 návštěv · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 návštěv · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 návštěv · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 návštěv · 2,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Frederick Herring Sr.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Frederick Herring Sr.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Frederick Herring Sr. si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 11,8% |
| Měkké stínění | 42,0% | 38,2% |
| Střední jas | 36,0% | 26,5% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 23,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 17,6% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 38,0% | 32,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 17,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 2,9% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,1% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 25,6% | 12,0% |
| Tmavé tóny | 16,3% | 4,0% |
| Metalické tóny | 0,0% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 20,6% |
| Vyvážená | 58,0% | 55,9% |
| Živobylé | 26,0% | 23,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 2,9% |
| Jemný | 18,0% | 23,5% |
| Vyvážený | 18,0% | 14,7% |
| Výrazný | 24,0% | 17,6% |
| Prohlášení | 32,0% | 41,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 5,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 11,8% |
| Silná barevná jednotnost | 58,0% | 55,9% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 20,6% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Frederick Herring Sr.?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je John Frederick Herring Sr. vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 89,5% |
| telefony | 400 | 10,5% |
Jaké je rozdělení čtenářů John Frederick Herring Sr. podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost John Frederick Herring Sr. včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
John Frederick Herring Sr.: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Frederick Herring Sr. má nejvíce prohlídek?
- Mazeppa Pursued by Wolves: 200 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u John Frederick Herring Sr.?
- 3 800 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 3 200 prohlídek děl).
Je John Frederick Herring Sr. vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (89%) a telefony (11%); nejvíce je jich počítače s podílem 89%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Frederick Herring Sr.?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 80% návštěv pro 58% katalogu.