Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Hodgson Lobley na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Hodgson Lobley: statistiky v kostce
The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Dental Mechanics' Class je nejvyhledávanějším dílem umělce John Hodgson Lobley: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Officers' Ward at the 41st Casualty Clearing Station a The Special Surgical Auxiliary Hospital at the 'Star and Garter', Richmond The Dining Room. Celkový počet prohlídek: 1 400 (300 profil umělce, 1 100 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážený (Kontrast), 33% návštěv pro 11% katalogu.
Top 8 děl umělce John Hodgson Lobley podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Hodgson Lobley.
-
1
The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Dental Mechanics' Class, 1918
300 návštěv · 25,0%
-
2
The Officers' Ward at the 41st Casualty Clearing Station, 1919
200 návštěv · 16,7%
-
3
The Special Surgical Auxiliary Hospital at the 'Star and Garter', Richmond The Dining Room, 1918
200 návštěv · 16,7%
-
4
Reception of the Wounded at the 41st Casualty Clearing Station, Le Château, during the British Advance in October 1918, 1918
100 návštěv · 8,3%
-
5
The Operating Theatre, First Casualty Clearing Station, 1918
100 návštěv · 8,3%
-
6
The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Toy Makers' Shop, 1918
100 návštěv · 8,3%
-
7
The Auxiliary Hospital, Children's House, Exeter Workhouse, 1918
100 návštěv · 8,3%
-
8
Galleries of Large Dugouts at Étaples, 1918
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Hodgson Lobley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Hodgson Lobley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Hodgson Lobley si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 8,3% |
| Měkké stínění | 48,6% | 58,3% |
| Střední jas | 31,4% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 5,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 54,3% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 37,1% | 41,7% |
| Vyvážená jemnost | 8,6% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 51,4% | 66,7% |
| Vyvážená | 45,7% | 33,3% |
| Živobylé | 2,9% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,6% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 11,4% | 33,3% |
| Výrazný | 34,3% | 50,0% |
| Prohlášení | 25,7% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,7% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,4% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 2,9% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Hodgson Lobley?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reception of the Wounded at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Officers' Ward at the 4… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Operating Theatre, Firs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dugouts in the Railway Emba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Superintendent Posting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anatomy Lessons at St Dunst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Galleries of Large Dugouts… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Queen's Hospital for Fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Canteen at the Headquar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Wife in a Blue… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů John Hodgson Lobley podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost John Hodgson Lobley včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
John Hodgson Lobley: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Hodgson Lobley má nejvíce prohlídek?
- The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Dental Mechanics' Class: 300 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u John Hodgson Lobley?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 1 100 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Hodgson Lobley?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 33% návštěv pro 11% katalogu.