Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Mcghie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Mcghie: statistiky v kostce
Fisher Girl je nejvyhledávanějším dílem umělce John Mcghie: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 23% celkového počtu. Často se také zajímali o: Captain Allan Ogg, JD (1938–1943) a Dutch Girl. Celkový počet prohlídek: 1 600 (600 profil umělce, 1 000 děl). Nárůst o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 69% návštěv pro 30% katalogu.
Top 9 děl umělce John Mcghie podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Mcghie.
-
1
Fisher Girl
300 návštěv · 23,1%
-
2
Captain Allan Ogg, JD (1938–1943), 1923
200 návštěv · 15,4%
-
3
Dutch Girl
200 návštěv · 15,4%
-
4
Fresh from the Sea, 1911
100 návštěv · 7,7%
-
5
Angus McNab Chassels, Provost, 1930
100 návštěv · 7,7%
-
6
Portrait of an Officer, 1901
100 návštěv · 7,7%
-
7
Lady with a Fan
100 návštěv · 7,7%
-
8
Principal George Stewart
100 návštěv · 7,7%
-
9
Fife Coast and Bass Rock
100 návštěv · 7,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Mcghie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Mcghie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Mcghie si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 35,0% | 30,8% |
| Měkké stínění | 30,0% | 30,8% |
| Střední jas | 15,0% | 7,7% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 30,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 23,1% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 69,2% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,8% | 63,6% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 36,4% |
| Monochromní | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 30,8% |
| Vyvážená | 40,0% | 69,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,0% | 15,4% |
| Jemný | 25,0% | 38,5% |
| Vyvážený | 20,0% | 15,4% |
| Výrazný | 20,0% | 7,7% |
| Prohlášení | 20,0% | 23,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 30,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 15,0% | 15,4% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 38,5% |
| Jednotná paleta | 5,0% | 7,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Mcghie?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Fisher Lass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisher Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of an Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fife Coast and Bass Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Pittenweem Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fresh from the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Allan Ogg, JD (1938… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Angus McNab Chassels, Provo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Alex Black Making a Great L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů John Mcghie podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost John Mcghie včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
John Mcghie: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Mcghie má nejvíce prohlídek?
- Fisher Girl: 300 návštěv, 23% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u John Mcghie?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Mcghie?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 69% návštěv pro 30% katalogu.